105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 czerwca 2024 - czwartek Imieniny: Diny, Bogny, Florentyny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

Piosenka dnia

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 czerwca 2024 - czwartek Imieniny: Diny, Bogny, Florentyny

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
20 czerwca 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1679931420

SOPHIE ELLIS-BEXTOR I JEJ NOWY SINGIEL

Sophie Ellis-Bextor nie zwalnia tempa! Artystka właśnie zaprezentowała kolejny singiel z nadchodzącej płyty – posłuchajcie Everything Is Sweet.


Po 7-letniej przerwie w wydawaniu muzyki, brytyjska piosenkarka znana z przeboju Murder On The Dancefloor powraca z nowym materiałem! Siódmy album studyjny artystki, zatytułowany HANA, będzie miał premierę 2 czerwca 2023 roku. Sophie po kolei odkrywa kolejne karty krążka; właśnie podzieliła się najnowszym singlem. Everything Is Sweet to hipotyzujący, synthowy kawałek i zarazem drugi utwór, który poznaliśmy z nowej płyty. Jego poprzednikiem było melancholijne Breaking The Circle.

EVERYTHING IS SWEET, DRUGI UTWÓR Z MOJEGO NOWEGO ALBUMU HANA, JEST JUŻ DOSTĘPNY. TO PIOSENKA O ŚWIECIE FANTAZJI. ISTNIEJE KTOŚ, Z KIM CHCESZ BYĆ, JEDNAK W OGÓLE CIĘ NIE ZAUWAŻA. JEDNAK TWÓJ UMYSŁ WYMYŚLIŁ ŚWIAT MARZEŃ, W KTÓRYM TY I TA OSOBA JESTEŚCIE RAZEM W UTOPII.

Sophie Ellis-Bextor o utworze

 

źródło: allaboutmusic.pl