105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 czerwca 2024 - sobota Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Dawid Wenzel

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 czerwca 2024 - sobota Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
22 czerwca 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1714119780

sanah: „Kobieta śrubką jest, która światem dziś obraca”

Nowy singiel i klip sanah.


sanah gra obecnie równolegle dwie trasy koncertowe – „Poezyje i nie tylko” oraz „Dansing”. Niestety, obie dobiegają już końca. Artystka dziś w łódzkiej Atlas Arenie, później zostaną jej tylko dwa koncerty w Szczecinie. 6 maja Zuzanna wystąpi w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w ramach projektu „Poezyje i nie tylko”, dzień później zaprasza fanów do Netto Areny na „Dansing”.

Poza koncertami wokalistka nadal jest aktywna wydawniczo. W sieci pojawił się dziś klip do jej nowego singla śrubki. „Kobieta śrubką jest, która światem dziś obraca” – śpiewa w nim sanah. Co ciekawe, na instagramowym profilu gwiazdy możemy zobaczyć 21 nowych zdjęć, na których widnieją pomidory. Fotografie są najprawdopodobniej częścią kampanii zapowiadającej nowe wydawnictwo, ale na szczegóły musimy jeszcze poczekać.

Producentem nowego singla sanah jest Patrick The Pan, który jest także współkompozytorem utworu.

 
źródło:cgm.pl