105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 czerwca 2024 - sobota Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 czerwca 2024 - sobota Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
22 czerwca 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1714750020

Daria Zawiałow odwołuje koncerty

Wokalistka ma problemy zdrowotne.


Kilka dni temu koncertem w Warszawie Daria Zawiałow zakończyła Trasę ’92. Kolejną zapowiedziała na jesień, ale do tego czasu artystka będzie pojawiała się na imprezach plenerowych. Niestety, nie wszystkie zaplanowane występy dojdą do skutku. Daria poinformowała, że najbliższe dni zamiast na scenie spędzi na regeneracji.

– Kochani, moje struny głosowe całkowicie zaniemogły. Walczyłam dzielnie po koncercie w Warszawie, ale doktor foniatra kategorycznie zakazała mi na ten moment śpiewać. Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby wrócić do was za dwa tygodnie na kolejne koncerty. Najbliższe – na 3-Majówce we Wrocławiu, Lublinalia, Polish Days in Brussels oraz Juwenaliach Rzeszowskich – niestety muszę odwołać. Jest to niewiarygodnie trudna decyzja. Ale chcąc być z Wami całe lato, muszę zadbać o wyleczenie mojej krtani i strun. W końcu odpocząć i zregenerować się. Przepraszam was z całego serca – napisała w stories na Instagramie artystka.

 

źródło: cgm.pl