105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 maja 2024 - czwartek Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Strefa 79+

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 maja 2024 - czwartek Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
30 maja 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1713542700

Lost Frequencies otwiera letni sezon z Davidem Kushnerem

Pod koniec ubiegłego roku Lost Frequencies wydał uznany przez krytyków album „All Stand Together”.


Teraz rozpoczyna zupełnie nowy rozdział swojej znakomitej muzycznej podróży, prezentując singiel „In My Bones” we współpracy z amerykańskim piosenkarzem i tekściarzem Davidem Kushnerem!

David Kushner cieszy się ogromną publicznością – może pochwalić się imponującą liczbą 24 milionów stałych słuchaczy na Spotify. Jego hit „Daylight” z 2023 roku przekroczył już miliard odtworzeń i ugruntował jego pozycję jako wpływowej postaci na współczesnej scenie muzycznej. Teraz Lost Frequencies i David Kushner rozpalą iskrę twórczego blasku dzięki „In My Bones” – utworowi, który wykracza poza miano zwykłej muzyki. „In My Bones” jest bowiem przejmującą eksploracją ludzkich emocji i więzi.

Odkrywając najgłębsze możliwe uczucia, artyści wspólnie przekształcili je w deep house i zaraźliwe melodie, które długo nie wyjdą nam z głowy. Dla Lost Frequencies współpraca ta była niezwykłym doświadczeniem. Jak mówi:

«In My Bones» to nie tylko piosenka; to podróż w głąb ludzkiego doświadczenia, gdzie znajdziemy najskrytsze emocje, a melodie pozostają długo po ucichnięciu muzyki. Współpraca z Davidem Kushnerem nad tym kawałkiem była niezapomnianym przeżyciem. Jestem bardzo podekscytowany możliwością podzielenia się ze światem surowymi emocjami i dźwiękowym urokiem «In My Bones».

Singiel opatrzyli głęboką aranżacją pod przewodnictwem fortepianu i wypełnili chórkami, które przywodzą na myśl emocjonalne tony deep house. Bogaty wokal Kushnera stanowi urzekający punkt centralny, podczas gdy Lost Frequencies nadaje utworowi promienną, słoneczną atmosferę za sprawą doskonałej produkcji.
 
Można śmiało zgadywać, że „In My Bones” podniesie na duchu słuchaczy z całego świata i rozpali wszystkie parkiety – płynna fuzja talentów, pasji i kunsztu LF i Davida prezentuje artystów u szczytu ich twórczych mocy. To jeden z tych kawałków, które są w stanie całkowicie przekształcić muzyczny krajobraz.
 
źródło:sonymusic.pl