105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 czerwca 2024 - sobota Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 czerwca 2024 - sobota Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
22 czerwca 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1675279456

Patrycja Markowska zaprasza na trasę koncertową WILCZY PĘD

Po ośmiu miesiącach od wydania najnowszego albumu studyjnego Patrycja Markowska zaprasza swoich fanów na elektryczno/akustyczną trasę koncertową.


WILCZY PĘD electric/acoustic TOUR to nazwa nadchodzącej serii koncertów, które Markowska zagra w 2023 roku. Podczas występów fani artystki będą mogli usłyszeć utwory pochodzące z krążka Wilczy Pęd, jak i starsze pozycje z dyskografii Patrycji. Co więcej, na trasie nie zabraknie gości. Podczas trwania koncertów elektrycznych na scenie pojawi się muzyk Dawid Karpiuk, a podkręceniem atmosfery na występach akustycznych zajmie się Grzegorz Markowski, który zaśpiewa w duecie z Patrycją.

Całość trasy rozpocznie się 3 marca podczas koncertu w Zabrzu, natomiast finał wydarzenia został zaplanowany na początek listopada i odbędzie się on we Wrocławiu. Wśród miast, które odwiedzi Patrycja Markowska, znajduje też między innymi Łódź, Poznań, Gdańsk, czy Warszawa. Pełna rozpiska koncertów jest dostępna na specjalnej stronie, na której znajdziecie też linki odsyłające do biletów.

źrodło: allaboutmusic.pl