105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 lipca 2024 - niedziela Imieniny: Ulryka, Bonawentury, Kamila

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Strefa 79+

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 lipca 2024 - niedziela Imieniny: Ulryka, Bonawentury, Kamila

!!! Słuchasz nas online i dziś tylko cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
14 lipca 2024 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1670692771

Viki Gabor i Margaret kończą 2022 z przytupem i prezentują teledysk do utworu „Cute”!

Artystki pod choinkę sprawiły uroczy prezent swoim fanom.


„Cute” to nowy singiel z drugiego, studyjnego albumu Viki – „ID”, który miał swoją premierę 18 listopada. Utwór jest efektem współpracy piętnastolatki z Margaret i KaCeZetem w ich prywatnym studio. To połączenie tego w czym dziewczyny czują się najlepiej – popu oraz muzyki urban. Tekst piosenki w luźny sposób opowiada o dziewczęcym wsparciu, nie tylko w branży muzycznej.

6 grudnia artystki postanowiły sprawić swoim fanom świąteczny prezent w postaci teledysku do tej piosenki. Za reżyserię, ociekającego różem, video odpowiada Dawid Ziemba, który współpracował z Viki między innymi przy klipach do „Moonlight”, „15 lat” czy „Afery”.
Oprócz „Cute”, nowe wydawnictwo Viki promują takie utwory jak „Napad na serce” czy „Barbie”, które w tym roku podbijały radiowe listy przebojów. Płyta „ID” to – jak mówi sama artystka - podsumowanie oraz zapis tego kim jest, co czuje, czym się inspiruje i o czym myśli mając 15 lat. Album ilustruje również relację Viki z branżą muzyczną, fanami oraz szeroko pojętym show-biznesem.
 
źródło: sonymusic.pl