105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 czerwca 2024 - piątek Imieniny: Bazylego, Elwiry, Michała

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Radosław Bajor

Raport Regionalny

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 czerwca 2024 - piątek Imieniny: Bazylego, Elwiry, Michała

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
14 czerwca 2024 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1670057005

Alicja Janosz wraca z nowym singlem

TETRIS to osobiste wyznanie poczucia niedopasowania do oczekiwań


TETRIS to osobiste wyznanie poczucia niedopasowania do oczekiwań, ale też odpuszczenie potrzeby wpasowywania się w jakiekolwiek zastane formy i wybór swojej autentycznej drogi!

Gdy zaczynamy wsłuchiwać się we własne potrzeby i pragnienia, oraz uczymy się dbać o nie z szacunkiem i miłością, niezależnie od tego co na to reszta świata, całkowicie zmienia się energia w naszym życiu, które staje się pełniejszym i piękniejszym, naszym własnym…. – wyznaje wokalistka i autorka tekstu oraz współautorka muzyki.

Janosz także wyreżyserowała teledysk do tej piosenki, a do udziału w nim zaprosiła swoje przyjaciółki – Magdalenę Kucharską, Katarzynę Włochowicz, Kasię Rengifo-Diaz oraz Natalię Ziębę.

źródło: cgm.pl