105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 maja 2024 - środa Imieniny: Magdaleny, Bogumiły, Urszuli

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
29 maja 2024 - środa Imieniny: Magdaleny, Bogumiły, Urszuli

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
29 maja 2024 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1663490333

Duet Smith & Thell w nowym singlu „I Feel It In The Wind”

Szwedzki duet folk-popowy Smith & Thell, wydał swój nowy singiel „I Feel It In The Wind”.


To optymistyczny utwór z lirycznymi, wciągającymi skrzypcami. „Istotą naszej muzyki jest łączenie ciemności i światła, odnajdywanie nadziei i znaczenia w rzeczach, które mogą wydawać się bez znaczenia. To niezwykle trudne czasy – świat stoi w obliczu niespotykanych dotąd zmagań. W tej piosence chcemy powiedzieć, że tam, gdzie jest życie, jest i nadzieja”, mówi duet. „Wiatry niedługo się zmienią”.

Znany jako najbardziej aktywny zespół w Skandynawii zeszłego lata, Smith & Thell wyruszy w tym miesiącu w trasę po Stanach Zjednoczonych. W skład folk-popowego zespołu Smith & Thell wchodzą Maria Smith i Victor Thell, którzy poznali się jeszcze jako nastolatkowie na lokalnym wydarzeniu muzycznym w ich rodzinnym mieście Helsingborg w południowej Szwecji. 

źródło: sonymusic.pl