105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 maja 2024 - czwartek Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

The Best Of PL

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 maja 2024 - czwartek Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
30 maja 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1712920260

Margaret życzy „Miłego lata” w nowym singlu z nadchodzącego, złotego albumu „Siniaki i cekiny”!

Długo zapowiadana płyta pokryła się złotem na dwa tygodnie przed premierą.


Na ostatniej prostej przed premierą nadchodzącego albumu „Siniaki i cekiny”, Margaret prezentuje singiel „Miłego lata”, który stanowi połączenie tego, co w nu-popowej Maggie najlepsze. Taneczne bity przenikają się tu z wpadającym w ucho tekstem, tworząc zestaw idealny na ciepłe wieczory i imprezowe playlisty. Numer ma tym samym ogromne szanse powtórzyć wynik „Tańcz głupia” – niekwestionowanego hitu zeszłego lata. Utworowi towarzyszył będzie wakacyjny teledysk, kręcony na południu Hiszpanii, która stała się dla Maggie drugim domem.

Nową erę popu Margaret zdecydowanie można już okrzyknąć sukcesem. Podbiła największe radiowe stacje, otwierała tegoroczną galę „Fryderyków”, wydała podwójny singiel w duecie z Alvaro Solerem. Teraz ma kolejny powód do świętowania: jej „Siniaki i cekiny” pokryły się złotem jeszcze przed premierą samego albumu. Płyta będzie dostępna w sklepach już 26.04!

 

źródło:sonymusic.pl