105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 maja 2024 - wtorek Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
28 maja 2024 - wtorek Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
28 maja 2024 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1662889482

Jean-Michel Jarre w nowej wersji

Jean-Michel Jarre podjął się współpracy z Martinem Gore (Depeche Mode) przy zupełnie nowej przeróbce jego najnowszego singla „BRUTALISM”.


Utwór zatytułowany „BRUTALISM TAKE 2” przenosi bity inspirowane berlińskim techno na zupełnie nowy poziom, uchwytując brzmienie obu artystów w mrocznej, melodyjnej podróży.

Wydana w sierpniu oryginalna wersja „BRUTALISM” była pierwszym utworem pochodzącym z 22. albumu studyjnego Jeana-Michela Jarre’a „OXYMORE”. Album — jeden z jego najbardziej ambitnych projektów — ukaże się 21 października.
W ramach projektu Jarre współpracuje z szeregiem znanych i obiecujących artystów i producentów. Każdemu singlowi z „OXYMORE” będą później towarzyszyć remiksy lub przeróbki. „Chciałem stworzyć kilka przeróbek każdego singla”, mówi. „Mam nadzieję, że w tym miksie znajdzie się kilka ciekawych niespodzianek".
 
Jarre komentuje też nowe wydawnictwo: „Na początek mam przyjemność ogłosić współpracę z Martinem Gore. Od wspaniałych nawiedzonych melodii po ekstremalne eksperymenty, Martin Gore jest jednym z najbardziej eklektycznych kompozytorów muzyki elektronicznej. Pokazuje to jego wyjątkowy akcent w «BRUTALISM TAKE 2». Współpraca z tobą to prawdziwa przyjemność i zaszczyt, Martin!”.
 
Źródło: sonymusic.pl