105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
27 września 2022 - wtorek | Imieniny: Wincentego, Mirabeli, Justyny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Tomasz Dudkiewicz

HitPlaneta
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
27 września 2022 - wtorek | Imieniny: Wincentego, Mirabeli, Justyny

*** Od 8 lipca słychać nas w Krakowie i okolicach w ramach eksperymentalnego nadawania w cyfrowym systemie DAB+. Znajdziecie nas na kanale 9A. ***                   *** Od 16 sierpnia powróciliśmy z emisją eksperymentalną DAB+ do Opola z komina ECO - szukajcie nas na kanale 10C ***                   *** Muzyczne Radio eksperymentalnie dostępne jest też w Szczecinie w cyfrowym systemie DAB+ teraz na kanale 10A *** W woj. małopolskim i podkarpackim emisja prowadzona jest na kanale 10B *** W woj. śląskim gramy dalej testowo na kanale 5B, również z dwóch nadajników*** W woj. opolskim jesteśmy na kanale 10C ***                  

Breaking News
27 września 2022 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

06-08-2022 | 19:08

John Legend wydał nowy singiel z udziałem Saweetie

Znamy już nowy singiel Johna Legenda, który zapowiada nadchodzący album studyjny artysty. W utworze gościnnie pojawiła się Saweetie.


5 sierpnia swoją premierę miał utwór All She Wanna Do, czyli nowy singiel Johna Legenda. Utwór ukazał się w dwóch wersjach: wykonywanej tylko przez Johna oraz z gościnnym udziałem Saweetie. Singiel zapowiada ósmy studyjny album artysty, który ukaże się już 9 września i przyjmie tytuł LEGEND. W All She Wanna Do występuje nominowana do nagrody Grammy raperka Saweetie. Natychmiast uzależniający i podnoszący na duchu utwór został napisany i wyprodukowany przez Ryana TedderaMonsters & StrangerzZacha SkettonaAndrew DeRobertsa i Halatraxa.

Na nadchodzącym albumie LEGEND muzyk po raz pierwszy oficjalnie wykorzystał znaczenie swojego nazwiska w całej znakomitej karierze. Jak dodaje artysta:

Do tej pory nigdy nie używałem mojego nazwiska jako tytułu albumu. Musiałem na to zapracować, aby sprostać temu moją muzyką. Jestem dumny z tego, kim jestem, jestem pewny tego, co stworzyłem, i zamierzam to ogłosić światu. 

Album, oprócz najnowszego singla, zapowiadają również dwa wydane wcześniej utwory: Honey z udziałem Muni Long oraz Dope JID. Oba utwory spotkały się z uznaniem krytyków. Ponadto artysta właśnie rozpoczął drugą część swojej rezydentury Love in Las Vegas, która potrwa do października.

Wielokrotnie nagradzany John Legend zdobył dwanaście statuetek Grammy, Oscara, Złoty Glob, Tony Award i Emmy Award, stając się tym samym pierwszym Afroamerykaninem z tytułem EGOT (tak określani są zdobywcy tych czterech prestiżowych wyróżnień). W ciągu dotychczasowej kariery wydał siedem albumów: Get Lifted (2004), Once Again (2006), Evolver (2008), Love in the Future (2013), Darkness and Light (2016), A Legendary Christmas (Deluxe Edition) (2019), a ostatnio Bigger Love (2020).

Żródło: allaboutmusic.pl