105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
18 lipca 2024 - czwartek Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Patryk Łasica

Muzyczne Radio Music News

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
18 lipca 2024 - czwartek Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona

!!! Słuchasz nas online a dziś nagle cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
18 lipca 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1656233712

Topic i A7S ponownie łączą siły

Kolejny hit od Topica i A7S na horyzoncie! Po niesamowitym singlu „Your Love (9PM)" czas na „A Better Day”.


Tym razem niezwykle utalentowani producenci wzięli na warsztat klasyk Zombie Nation z 1999 roku, „Kernkraft 400”, który z kolei jest reworkiem motywu z gry komputerowej wydanej w 1984. Ten riff do dziś słychać na największych obiektach sportowych. Duet nadał mu nowoczesnego sznytu. Mocny wokal A7S świetnie współgra z melancholijnymi i soczystymi bitami Topica, a wszystko prowadzi do kulminacji z TĄ melodią. Delikatne akordy pianina zapewniają dobrą przeciwwagę dla stadionowego dropu.

 Jestem szczęśliwy, że znowu mogłem współpracować z Alexem. W studiu wszystko wychodzi nam naturalnie i bez komplikacji. Tym bardziej, że w ciągu ostatnich lat bardzo się zaprzyjaźniliśmy. Gdy po raz pierwszy spotkaliśmy się w sprawie „A Better Day”, chcieliśmy odnieść się do pandemii i tego, że po złych dniach przyjdą te lepsze i już możemy ich wyczekiwać. Teraz ten przekaz jest jeszcze ważniejszy, gdy dzieje się wojna. Być może utwór dostarczy nadziei, której tak bardzo wszyscy teraz potrzebują – przyznaje Topic.

 

A7S dodaje: – Tobi i ja pracujemy razem coraz częściej, a pomysł na utwór narodził się w Dubaju, gdzie oboje teraz mieszkamy. Od razu czuliśmy, że mamy do czynienia z czymś wyjątkowym. Zawsze uwielbialiśmy melodię z „Kernkraft 400”. Proces był bardzo szybki i zdecydowaliśmy się, że zostawiamy zwrotkę, przed-refren i refren dokładnie w takim kształcie, w jakim zmaterializował się w trakcie naszych rozmów. Świetnie jest móc znów wydać coś razem, tym bardziej, że oboje się mocno zaprzyjaźniliśmy w trakcie naszej muzycznej drogi.

 

Topic to jedno z najważniejszych nazwisk w świecie dance, z ponad miliardem streamów na koncie w samym tylko 2021 roku. Był nominowany do nagrody BRIT za „Your Love (9PM)” w kategorii Najlepszy utwór zagraniczny. Na koncie ma także wielki hit „In Your Arms (For An Angel)” nagrany z Robinem Schulzem, Nico Santosem i Paulem van Dykiem (#1 Airplaya w Niemczech), a także „Solo Para Ti” w duecie z Alvaro Solerem. Latem Topic zaprezentuje się na takich imprezach ja Tomorrowland, Parookaville, Nameless czy Airbeat One.

 

Szwedzki utalentowany wokalista A7S ma w dorobku ponad 4 miliardy streamów, a w katalogu hity takie jak „Why Do You Lie To Me” z Lil Baby czy solowy „Nirvana”. Za sprawą nominacji do nagrody Billboard Music Award w kategorii Najlepszy utwór dance / elektronika („Breaking Me”) i numerze 1 na airplayu w Niemczech, Chinach i Szwecji, A7S jest obecnie jednym z najbardziej rozchwytywanych wokalistów na świecie.