105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 czerwca 2024 - niedziela Imieniny: Wandy, Zenona

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Zbigniew Deka

Muzyczne Radio RELAX

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 czerwca 2024 - niedziela Imieniny: Wandy, Zenona

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
23 czerwca 2024 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1651699597

Te gwiazdy zagrają u nas, ale jeden z artystów odwołał przyjazd do Polski

Sezon koncertowy nabiera tempa. Trwa właśnie m.in. tournée Sanah, promujące jej nowy album Uczta. Ale w Polsce pojawią się również goście z zagranicy.


Zespół Rammstein przygotowuje się właśnie do tegorocznej trasy. To jednak nie przeszkadza muzykom w ujawnieniu planów na kolejny rok.

Kilka dni temu do sprzedaży trafiła nowa płyta zespołu, zatytułowana Zeit. Co za tym idzie panowie zaplanowali promującą ją serię koncertów po Europie.

 

Do sieci trafiła już pełna rozpiska gdzie i kiedy będzie można usłyszeć Rammstein na żywo. Wśród dat nie zabrakło POLSKI. Łącznie ogłoszono 19 koncertów, które wystartują w połowie 2023 roku. A w Polsce muzycy zagrają 13 lipca 2023r. na PGE Narodowym w Warszawie. Wstępnie mówi się, że przedsprzedaż biletów ruszy dla członków Rammstein Fan Club 2 czerwca.

Przypominamy, że legendy industrial metalu przyjadą do nas jeszcze w tym roku. 16 lipca również zobaczymy ich w Warszawie.

………………………………

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, do koncertowania wraca także szwedzka wokalistka Tove Lo. Artystka zapowiedziała nową, jesienną trasę. W jej trakcie usłyszymy piosenki z premierowego albumu.

Planowana trasa ruszy 29 października i potrwa do 21 listopada. Polscy fani już mogą zaznaczyć sobie termin 16 listopada Tove Lo zaśpiewa dla Was w warszawskiej stodole. Bilety już w sprzedaży.

………………………………

Na tę wiadomość czekał cały fanclub Paddy’ego. Michael Patrick Kelly zagra w Polsce aż dwa koncerty. Oczywiście w ramach promocji albumu B.O.A.T.

Wokalista zarezerwował sobie terminy na 2 i 3 września tego roku. Pierwszego dnia pojawi się w krakowskim Klub Studio, a kolejnego we wspomnianej już warszawskiej Stodole. Bilety już w sprzedaży.

………………………………

Włoski duet VINAI zdobył popularność za sprawą takich hitów, jak Rise Up, I Was Made, czy How We Party. Tak się składa, że niebawem będziecie mogli posłuchać tych numerów na żywo właśnie w Polsce. Panowie 11 czerwca zjawią się w klubie Energy 2000 Przytkowice. Nieco wcześniej w tym samym miejscu zagra inna legenda muzyki klubowej – ATB (14 maja). Póki co nie można jeszcze zakupić wejściówek na występ projektu VINAI.

………………………………

Jedni swoje występy planują, drudzy zmuszeni są odwołać. Mowa o Celine Dion, która ze względu na pogarszający się stan zdrowia po raz drugi anulowała przyjazd do naszego kraju. Według zapowiedzi, jakie trafiły na jej oficjalne media społecznościowe – dwa koncerty Celine (w Łodzi i Krakowie) zostają przełożone na 12 i 14 marca przyszłego roku.

trasa Kraków koncerty wydarzenia bilety sprzedaż ATB Warszawa pge narodowy łódź rammstein trasa koncertowa celine dion michael patrick kelly vinai stodoła energy 2000 przytkowice