105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 maja 2024 - sobota Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 maja 2024 - sobota Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
25 maja 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1651572687

Michael Patrick Kelly bliski HitPlanetarnego rekordu

Singiel Blurry Eyes w tym miesiącu bije rekordy popularności na HitPlanecie. Remiks Gromee’ego zdobył Paddy’emu nowych fanów.


Od kilku tygodni w walce o HitPlanetarne podium zmagają się tacy artyści, jak m.in. Sanah, Alina Eremia, DJ Layla i Sianna. Niedawno do topowej trójki zbliżyli się panowie: twocolors & Pascal Letoublon oraz David Guetta w towarzystwie koleżanek – Becky Hill i Elli Henderson. Jednakże niepokonani pozostają, póki co Michael Patrick Kelly i Gromee

Dziesięć HitPlanetarnych jedynek? Jeśli się nie mylimy, to właśnie taki status osiągnęli panowie w minionym czasie.

Utwór Blurry Eyes ma podwójną symbolikę. Po pierwsze promuje najnowszy album Michela – B.O.A.T.S  Po drugie to muzyczny powrót byłego członka The Kelly Family po czterech latach solowej nieobecności na scenie.

OSTATNIA NADZIEJA CZY JEDNAK ELDORADO?

Za to fani Sanah mają spory dylemat. Zuza umieściła w naszej tabeli aż dwa świetne single: Eldorado z Darią Zawiałow i Ostatnią Nadzieję ft. Dawid Podsiadło. Oba doskonałe, oba z nowej płyty Sanah – UCZTA.

Zarówno jeden, jak i drugi singiel pojawiły się już w pierwszej trójce. Pytanie czy dojdzie do sytuacji, w której wokalistka i jej przyjaciele w pełni zdominują podium, zostawiając wolne tylko miejsce trzecie?

………………………………….………………………………….

Sympatycy tej drużyny chyba wyślą osobiste podziękowania do Universal Music. Twocolors i Pascal Letoublon, czyli reprezentanci gatunku EDM, wydali nagranie Break Up. Wiele wskazuje na to, że będzie to hit najbliższych tygodni.

„Break up” to piosenka, nad którą w ten czy inny sposób pracowaliśmy od lat – mówią twocolors – po kilku różnych podejściach z różnymi wokalistami, w końcu jesteśmy gotowi, by wydać ją z naszym przyjacielem Pascalem Letoublonem.

Tekst nagrania porusza cienką granicę między rodzącą się miłością, a obawą przez samotnością i rozłąką.

Na wszystkie wymienione nowości, możecie głosować TUTAJ.

muzyczne radio HitPlaneta nowości daria zawiałów gromee lista sanah remix uczta eldorado ostatnia nadzieja michael patrick kelly blurry eyes dawid posiadło twocolors pascal letoublon break up podium