105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 czerwca 2024 - poniedziałek Imieniny: Jana, Danuty

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 czerwca 2024 - poniedziałek Imieniny: Jana, Danuty

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
24 czerwca 2024 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1650869283

G-Eazy składa hołd mamie

G-Eazy prezentuje nową piosenkę zatytułowaną „Angel”, którą napisał w hołdzie dla swojej mamy Suzanne Olmsted.


Utwór został wydany w jej pierwsze urodziny od czasu jej odejścia zeszłej jesieni. Artysta stworzył piosenkę w bliskim gronie przyjaciół. W utworze usłyszymy Devona Baldwina i Vida Simona, a także znany już z „Faithful” chór pod przewodnictwem Tima Davisa. Dodatkowo Goody Grace gra na perkusji, gitarze i gitarze basowej, a G-Eazy i Zac Brunson zajęli się produkcją. 

Wraz z premierą, G-Eazy ogłosił roczne stypendium na cześć swojej mamy, „The Dandelion Scholarship”. Dzięki jego organizacji charytatywnej The Endless Summer Fund, stypendium na 15 tysięcy dolarów zostanie przyznane jednemu uczniowi ze szkoły średniej w USA, który planuje studiować sztukę. 

„Żałoba może być trudna. Zdecydowanie nie jest linearnym procesem i przychodzi falami. Nigdy nie będzie wystarczająco dużo słów, aby opisać uczucie utraty najlepszego przyjaciela lub chęć ponownego zobaczenia go. Dosłownie starałem się uchwycić tęsknotę w tekście piosenki. Ale «Angel» to znacznie więcej niż piosenka czy hołd. Moja mama była kimś więcej niż tylko moją mamą, była mamą wszystkich. Była dla wszystkich nauczycielką. Była dla wszystkich inspiracją. Nic nie uszczęśliwiało jej bardziej niż kochanie ludzi i dzielenie się swoją kreatywnością ze światem. Jej energia nadal żyje we mnie, w tych, z którymi była blisko i w tych, których inspirowała. «The Dandelion Scholarship» jest tak ważne; jej światło będzie mogło nadal żyć w niezliczonych osobach na tak wiele sposobów” – powiedział G-Eazy.

Źródło: Sony Music Poland

Sony Music Poland g-eazy angels hołd dla mamy piosenka dla mamy suzanne olmsted stypendium the dandelion scholarship