105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
17 kwietnia 2024 - środa Imieniny: Rudolfa, Roberta

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Patryk Łasica

Best of

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
17 kwietnia 2024 - środa Imieniny: Rudolfa, Roberta

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
17 kwietnia 2024 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1649699797

NAVOS i Galantis razem z You o zakochaniu

NAVOS i Galantis połączyli siły w nowym singlu „What It Feels Like”, w którym gościnnie pojawia się You.


Dance-popowy hymn łączy euforyczne pianinowe akordy i pulsujący bas z porywającym wokalem You.

- Po raz pierwszy nagrałem „What It Feels Like” w marcu 2021 roku w moim domowym studiu - wspomina NAVOS. - Na początku był to instrumentalny utwór z pianinami i linią basu, które słyszycie w nim dzisiaj. Pierwotnie nosił tytuł „Abyss”, ponieważ nie miałem innego pomysłu. Wysłałem to nagranie do Josha i Bully’ego (czyli You), którzy dopisali do niego linię melodyczną. Tekst opowiada o kimś, kto jest bardzo zakochany, ale ta osoba kocha kogoś innego. Jedyne o czym marzy, to poczuć, jak to jest być kochanym przez tę osobę.

 

NAVOS i Galantis mieli okazję współpracować już wcześniej, gdy NAVOS przygotował remiks singla „Sweet Talker” Galantis i Years & Years. Wcześniej NAVOS opublikował utwór „You & I”, który ma 7 milionów streamów na Spotify, który z kolei był następcą superprzeboju „Believe Me”. Hit zgromadził 96 milionów odsłuchów na Spotify i stał się sensacją na TikToku.

Źródło: Universal Music Polska

Universal Music Polska galantis you navos what it feels like