105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
27 maja 2024 - poniedziałek Imieniny: Augustyna, Juliana, Magdaleny
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
27 maja 2024 - poniedziałek Imieniny: Augustyna, Juliana, Magdaleny

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
27 maja 2024 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1637315373

Daria Zawiałow z nagrodą MTV Europe Music Awards i muzyczną niespodzianką!

Artystka świętuje kolejny sukces wybierając nowy singiel z ostatniej płyty!


...............................

Źródło: Sony Music Poland

Największe gwiazdy muzyki zjawiły się 14 listopada w Budapeszcie, aby odebrać jedne z najważniejszych nagród w branży muzycznej - MTV Europe Music Awards. Oprócz takich artystów jak Ed Sheeran, Måneskin czy Saweetie, statuetkę odebrała także Daria Zawiałow!

Artystka, która wydała w tym roku pokryty Złotem album „Wojny i Noce”, zdobyła nagrodę w kategorii Best Polish Act - wygrywając w tej kategorii z sanah, Brodką, Krzysztofem Zalewskim oraz Margaret.
 
Daria nie byłaby sobą, gdyby nie przygotowała dla fanów niespodzianki towarzyszącej tak ważnemu wydarzeniu w jej karierze jakim jest pierwsza statuetka MTV! Po przebojach „Kaonashi” i „Za krótki sen” za pośrednictwem swoich mediów społecznościowym ogłosiła, że kolejnym utworem promującym płytę „Wojny i Noce” zostaje utwór „Metropolis”!
 

Nowy singiel Sony Music Poland mtv europe music awards daria zawiałów nagrody mtv wojny i noce metropolis daria zawiałow z nagrodą mtv