105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 czerwca 2024 - sobota Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 czerwca 2024 - sobota Imieniny: Pauliny, Tomasza, Jana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
22 czerwca 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1636888843

Dua Lipa pojedzie na Eurowizję z piosenką od ABBY? Ariana Grande zadebiutuje w musicalu?

Sprawdźcie co słychać w muzycznym świecie.


#1

Co nowego u Ariany Grande? Pewnie myśleliście, że wokalistka na dobre zniknęła ze sceny, ale nic z tych rzeczy. Już niedługo zobaczycie Arianę na ekranie. Wokalistka wcieli się w rolę Glindy w musicalu Wicked: Życie i czasy Złej Czarownicy z Zachodu. Będzie to produkcja iście broadwayowska. Film opowiada historię znaną z Czarnoksiężnika z Krainy Oz, ale z perspektywy wiedźm.

#2

Chyba nie ma takiej osoby, która nie znałaby Green Day. Nieważne czy jesteście fanami punkrocka czy nie, na pewno przyznacie, że kiedyś ten zespół określany będzie mianem LEGENDY. Istnieją na rynku od 1986 roku, a wypuścili już 13 albumów, 7 mini albumów i liczne projekty. Pora na nowość – singiel Holy Toledo, który znajdziecie już na portalach streamingowych.

#3

Zespół ABBA powrócił po 40 latach i chociaż zaraz zamierzają znów zniknąć, opowiedzieli w jednym z niedawnych wywiadów, że bardzo chętnie zajęliby się tworzeniem konkursowych piosenek dla Wielkiej Brytanii na Eurowizję. Szwedzka grupa podkreśla jednak, że w parze z dobrą kompozycją, musi iść również świetny występ i wykonawca lub wykonawczyni. Ich zdaniem taki potencjał ma w sobie Dua Lipa i to właśnie z nią ABBA chciałaby podjąć się współpracy.

muzyczne radio debiut piosenka eurowizja ariana grande muzyczne radio music news dua lipa abba musical green day holy toledo dua lipa i abba