105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
01 marca 2024 - piątek Imieniny: Antoniny, Radosława, Dawida

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Dawid Wenzel

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
01 marca 2024 - piątek Imieniny: Antoniny, Radosława, Dawida

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
01 marca 2024 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1636357463

James Arthur poszukuje sensu życia

James Arthur powraca ze swoim czwartym długo wyczekiwanym albumem „It’ll All Make Sense in the End”, promowanym singlem Deja Vu.


...................................................

Źródło: Sony Music Polska

James napisał większość albumu podczas lockdownu w swoim domu w Surrey. Inwestycja w porządny sprzęt nagraniowy przyniosła natychmiastowe efekty. James zaprosił do współpracy zaufanych muzyków takich jak Andrew Jackson, z którym wcześniej napisał „Train Wreck”. Ponieważ pisali i nagrywali w domu, a nie w drogim komercyjnym studiu, artyści mogli pracować nawet przez całą dobę nie trzymając się żadnego planu.
 
„Od razu udało mi się znaleźć dźwięki, jakich oczekiwałem. Już na początku brzmiał to jak materiał na album, pełen ciężkiej pracy. Po raz pierwszy nagrywałem płytę w jednym miejscu i można to usłyszeć w jego zawartości. Jest coś naprawdę wygodnego i komfortowego w pracy we własnym domu z wybraną grupą ludzi – mogłem być bardziej twórczy niż kiedykolwiek”.
 
 
______________________________
James Arthur sprzedał ponad 30 milionów płyt na świecie i wydał trzy albumy, które okazały się wielkim sukcesem: „James Arthur” (platyna w Polsce), „Back From The Edge” i „YOU”.  Na początku 2019 roku jego utwór „Say You Won’t Let Go” otrzymał wyróżnienie za ponad miliard streamów na Spotify – obecnie zajmuje trzynaste miejsce w rankingu najczęściej odtwarzanych kawałków w serwisie (1,7 miliarda streamów). Ostatnio James zdominował listy przebojów swoją kolaboracją z Sigalą „Lasting Lover”, a także kawałkiem „Train Wreck” – zeszłej jesieni, po pięciu latach od premiery, utwór zyskał nowe życie dzięki mocy TikToka. W marcu 2022 James wyruszy w trasę po Wielkiej Brytanii i Irlandii, w ramach której odbędzie się specjalny pokaz w prestiżowej londyńskiej Royal Albert Hall. W kwietniu i maju planuje kontynuować trasę po Ameryce Północnej.

muzyczne radio Nowy album music news sony music polska deja vu james arthur it'll all make sense in the end czwarta płyta