105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 maja 2024 - sobota Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 maja 2024 - sobota Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
25 maja 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1629362692

Sean Paul i Ty Dolla $ign przygotowali idealny numer na lato!

Legenda dancehallu powraca z nowym hitem wakacyjnym – „Only Fanz”. Gościnnie w utworze pojawia się amerykański gwiazdor rapu, Ty Dolla $ign.


_____________________

Źródło: Universal Music Polska

Wystarczy, że Sean Paul powie swoim charakterystycznym głosem „shake dat ting” i wszyscy od razu wiedzą, kto jest ucieleśnieniem dancehallu. Z siedmioma albumami na koncie Sean Paul sprawił, że gatunek popularny przede wszystkim w Kingston na Jamajce zagościł na stałe na szczytach list przebojów. Sean występował w ponad 120 krajach na całym świecie – jako pierwszy Jamajczyk koncertował w Kazachstanie czy na Madagaskarze.

Jak wyjaśnia Sean Paul: – „Only Fanz” napisałem z myślą o wszystkich niezależnych kobietach, które znają swoją wartość i ciężko pracują, by zarobić uczciwe pieniądze. W singlu gościnnie słyszymy Ty Dolla $ign, dla którego mam dozgonny szacunek. Wspaniale było móc współpracować. Jego zwrotka nadaje kawałkowi inną jakość.
 
– Jestem zaszczycony mogąc pracować z niekwestionowaną legendą, czyli Seanem Paulem, człowieku! Mało kto ma tyle hitów na koncie. Mam nadzieję, że utwór spodoba się wam tak samo jak mi – dodaje Ty Dolla $ign.
 
 
W trakcie całej swojej kariery Sean Paul wypracował unikatowe brzmienie oraz styl. Niesamowicie chwytliwe kompozycje, moc muzyki oraz świetny dobór współpracowników sprawiły, że artysta może cieszyć się olbrzymią bazą fanów na całym świecie, jak również niezliczonymi wyróżnieniami i nagrodami.

Universal Music Polska Sean Paul wspólny singiel muzyczne radio music news sean paul i ty dolla $ign only fanz ty dolla $ign feat