105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 maja 2024 - czwartek Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Strefa 79+

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 maja 2024 - czwartek Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
23 maja 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1628456266

Sonia Maselik przyrzeka sobie wierność

Tytułowy „Pierścionek” zdobi dłoń wokalistki już od jakiegoś czasu, ale w nowym singlu przekornie Sonia obiecuje wierność… samej sobie!


________________________________

Źródło: Sony Music Polska

Piosenki wykonywane przez Sonię Maselik łączy pozytywna energia, chwytliwa melodia oraz poczucie humoru. „Pierścionek” idealnie wpisuje się w konwencję obraną przez artystkę, jednak kulisy powstawania tego utworu tym razem wyglądały nieco inaczej.

„Zazwyczaj sama piszę i komponuję swoje utwory, ale gdy otrzymałam wersję demo od Moniki z Linii Nocnej i po raz pierwszy posłuchałam tej piosenki wiedziałam od razu, że chcę ją zatrzymać dla siebie. „Pierścionek” opisuje mnie permanentnie, tak jakby został napisany przez kogoś kto mnie zna od bardzo dawna.
 
 
Ta piosenka jest dobrym podsumowaniem etapu w moim życiu, który jest już za mną. Kiedyś byłam bardzo zakompleksioną dziewczyną. Wiele czasu zajęło mi, aby poczuć się dobrze z samą sobą - nie bać się swoich uczuć i żyć w zgodzie z własnym „ja”. Mam nadzieję, że tym utworem przekażę tę samą siłę innym kobietom!” – mówi Sonia o nowej piosence.
 
Singiel napisany przez Monikę „Mimi” Wydrzyńską (współtwórczyni utworów dla takich artystów jak Roksana Węgiel, Lanberry czy Sound’n’Grace), Adama Związka i Przemka Puka dopełnia teledysk wyreżyserowany przez Pawła Grabowskiego. Sonia wciela się w klipie w romantyczną, pogodną florystkę, która nie tylko zna się na kwiatach… ale i ludziach.
 
 
Sonia Maselik to wokalistka pochodząca z Piekar Śląskich. Choć tworzy muzykę już od wielu lat, to rok 2020 okazał się być dla Soni przełomowy. „Nie mów nic nikomu” – pierwszy singiel wydany pod szyldem Sony Music Poland - z tygodnia na tydzień stał się jednym z najczęściej odtwarzanych utworów w polskich stacjach radiowych.

HitPlaneta Nowy singiel Sony Music Poland TOP30PL Sonia Maselik new music on muzyczne radio pierścionek monika mimi wydrzyńska