105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 lipca 2024 - niedziela Imieniny: Ulryka, Bonawentury, Kamila

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 lipca 2024 - niedziela Imieniny: Ulryka, Bonawentury, Kamila

!!! Słuchasz nas online i dziś tylko cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
14 lipca 2024 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1627215723

Amber van Day ujawnia kulisy powstania nowego singla: "Zazwyczaj nie piszę o miłości czy pożądaniu."

„Touch” to rasowy popowy hit, który z miejsca przeniesie każdego słuchacza na parkiety. To także celebracja pragnień, namiętności, pasji i bliskości.


Amber van Day w swoim najnowszym singlu cieszy się wszystkim tym, co było niemożliwe do zrealizowania w trakcie pandemii. Amber van Day prezentuje następcę świetnie przyjętych singli „Kids in the Corner” i „See You in Tears” w duecie z Ilirą. Nowy singiel jest opowieścią o pewnej siebie kobiecie, która sięga po to, czego pragnie.Artystka tak opowiada o „Touch”:Tworzenie „Touch” przyniosło mi mnóstwo frajdy. Zazwyczaj nie piszę o miłości czy pożądaniu, ale tym razem wszystko wyszło bardzo naturalnie. W końcowej wersji utworu zostawiliśmy praktycznie wszystkie oryginalne pomysły z pierwszej sesji, a nawet pierwsze podejście do wokali. Produkcja utrzymana jest w nostalgicznym tonie. Uwielbiam mroczny ton tego utworu oraz że może on nakłaniać do różnych rozmów.


Amber van Day to wschodząca gwiazda popu, dla której nie istnieją limity w tworzeniu muzyki – świetnie porusza się w gatunkach pop, dance, a nawet folk. Jej debiutancki singiel „Kings In The Corner” trafił do wielkiego przeboju Netflixa – serialu „Przeznaczenie: Saga Winx”. Kawałek znalazł się w scenie otwierającej, przez co trafił na szczyt list przebojów Shazama (#17 pozycja Global Charts). Utwór dotarł do #2 Shazam Discovery Charts w USA i Australii oraz trafił na jedne z najważniejszych playlist radiowych w Niemczech i innych krajach. W marcu ukazał się remiks kawałka w wykonaniu Goodboys (współautorów hitu „Piece Of My Heart”). 

NA AMBER I JEJ NOWY SINGIEL MOŻECIE GŁOSOWAĆ CODZIENNIE PODCZAS HITPLANETY.

[PON-SOB / 17:00 - 20:00]

HitPlaneta new single nowość muzyczneradio nowość 2021 new music on muzyczne radio summer hits 2021 summer hits amber van day touch nowy singiel amber van day amber van day 2021