105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
19 maja 2024 - niedziela Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
19 maja 2024 - niedziela Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
19 maja 2024 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1624962649

Debiutancka EP-ka Karin Ann już dostępna!

Wschodząca słowacka gwiazda pop Pokolenia Z Karin Ann prezentuje swoją debiutancką EPkę ‘lonely together’!


_________________

Źródło: Global Records Polska

Wyprodukowane przez Matt’a Schwartz’a (Yungblud, Massive Attack, Halsey) i Tomi Popovic’a ‘lonely together’ to przystań dla wszystkich wykluczonych, pełna wrażliwych, mrocznych, popowych dźwięków, wypełniona zaraźliwymi, wpadającymi w ucho melodiami, dodatkowo rozpromieniona nietypowymi trapowymi i elektronicznymi beatami.

19-letnia Karin Ann staje się rozpoznawalna już nie tylko w Europie, ale i poza jej obszarami. Skłaniające do myślenia klipy artystki, zgromadziły niemal 2 miliony wyświetleń na Youtube,  a w gronie jej fanów znajdują się już The New York Times, MTV, Noctis, Wonderland, czy 1883.

:: POSŁUCHAJ EP-KI | KLIKNIJ TUTAJ ::

..................................................................

Wielką siłą Karin Ann jest jej szczerość i, pomimo tak młodego wieku, umiejętność radzenia sobie i opowiadania o trudnych życiowych kwestiach, jak zdrowie psychiczne, czy dążenie do równości na każdej płaszczyźnie. To tematy, z którymi artystka miała do czynienia, dorastając w konserwatywnym państwie, jakim jest Słowacja.
„Jest mi tam ciężko być sobą. Ale zawsze znajduję pocieszenie w muzyce” – tłumaczy artystka.

..................................................................

„Nie opowiadam o różnych sprawach, tylko po to, żeby uczynić świat jaśniejszym i piękniejszym miejscem, miejscem do którego można uciec, chowając się przed rzeczywistością. Opowiadam o tym, jak jest naprawdę, jak to przetrwać i nie być w tym wszystkim samemu. To jest prawdziwa rzeczywistość, która się dzieje każdego dnia. Myślę, że tego właśnie teraz potrzebujemy- bardziej niż sztucznych piosenek o pięknym słońcu i tęczy. Ludzie szukają prawdy, tematów, z którymi mogą się utożsamić, a nie dróg ucieczki. Wiem, że wielu z nas z trudnością przychodzi rozmawianie o pewnych sprawach. Ważne jest to, żeby się o siebie zatroszczyć i na chwilę po prostu zwolnić.”

..................................................................

Karin Ann pracę nad swoją debiutancką EP-ką rozpoczęła już 4 lata temu, kiedy miała 15 lat.


„Do tej pory wydałam tylko kilka singli, na podstawie których mogliście sobie wyrobić o mnie opinię. To mój pierwszy pełny projekt i jest nim EP-ka, która składa się w jedną, spójną historię. Niektóre piosenki łączą się ze sobą, w innych opowiadam o tematach, o których nigdy bym nie przypuszczała, że poruszę je publicznie.  Mam nadzieję, że wszystkim, którzy mnie wspierali do tej pory, spodoba się ten projekt i poczują tę historię tak bardzo, jak czuję ją ja.”

muzyczne radio Poland EP global records polska radio karin ann lonely together debiutancka epka karin ann