105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
19 maja 2024 - niedziela Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
19 maja 2024 - niedziela Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
19 maja 2024 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1623140230

A7S z nowym singlem w Muzycznym Radiu!

"Nirvana" to następca przebojów "Breaking Me", "Your Love" oraz "Why Do You Lie To Me"


_________________________

Źródło: Warner Music Poland

A7S znów chce wrócić na podium list przebojów! W Muzycznym Radiu już możecie usłyszeć utwór Nirvana, czyli następcę przebojów Breaking Me, Your Love oraz Why Do You Lie To Me. Wokalista zapytany o to, czym kierował się przy tworzeniu tego nagrania, podkreśla, że zależy mu na tym, aby ludzie zastanowili się, co jest dla nich nirwaną, rajem. Czy jest to osoba, miejsce, czy może rzecz. „Ten numer nie wymaga szczególnych okoliczności – dodaje artysta – nadaje się, gdy mamy zły dzień albo gdy potrzebujemy otuchy. Pasuje też podczas imprez z przyjaciółmi.” 

 

A7S sam zaśpiewał w tym chwytliwym, dance-popowym kawałku, który ma wszelkie atuty, by stać się jego kolejnym wielkim przebojem. 

 

WIĘCEJ O ARTYŚCIE:

A7S to wokalista, autor piosenek oraz producent, który odpowiadał za brzmienie hitu "Why Do You Lie To Me", w którym gościnnie pojawiał się zdobywca Grammy, raper Lil Baby, a także pracował z ATB przy nowej wersji szlagieru z Ibizy, "Your Love (9pm)". Naprawdę nazywa się Alexander Tidebrink. Dorastał w szwedzkim miasteczku Ulricehamn, gdzie uczył się komponować na gitarze i pianinie. Z czasem stał się wziętym twórcą, który pisze, śpiewa i wykonuje piosenki z wieloma innymi artystami. 

GŁOSUJ NA A7S NA HITPLANECIE: 

KLIKNIJ TUTAJ

muzyczne radio HitPlaneta music news warner music polska your love a7s nirvana breaking me why do you lie to me