105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 lipca 2024 - wtorek Imieniny: Stwosza, Bogny, Brygidy
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 lipca 2024 - wtorek Imieniny: Stwosza, Bogny, Brygidy

!!! Słuchasz nas online a dziś nagle cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
23 lipca 2024 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1615806951

Gigi D’Agostino wydał nowy singiel z VIZE i Emotik!

Do tego zadania potrzebna była cała trójka: Gigi D’Agostino, VIZE i Emotik prezentują wspólny utwór zatytułowany „Never Be Lonely”.


_________________________

Źródło: Sony Music Poland

To utwór posiadający wszystkie cechy tanecznego przeboju autora „L’Amour Toujours” - zwłaszcza podrywający do tańca beat i melodie, które nie potrafią wyjść z głowy.

Ogromnie podobała mi się współpraca z VIZE i Emotik. Fuzja naszych muzycznych i emocjonalnych doświadczeń pozwoliła nam nawiązać magiczną więź. To było jak bajka: zjednoczyliśmy się dzięki muzyce i sile naszych wspólnych emocji. „Nigdy nie będziemy samotni” - mówi Gigi D’Agostino.
 
VIZE to duet producenta i DJa - Vitaliego Zestovskiha oraz Johannesa Vimalavonga. Ten drugi urodził się w Niemczech, natomiast Vitali w Rosji. W 1998 roku jego rodzice przeprowadzili się na zachód Europy i dzięki temu ta dwójka miała okazję się poznać. Przez ostatnie trzy lata duet współpracował z wieloma popularnymi artystami takimi jak: Gestört Aber GeiL, Adel Tawil, LEA, Sam Feldt, Joel Corry, Dimitri Vegas, Imanbek, Alle Farben, Sondr, czy Felix Jaehn. W platformie Spotify VIZE mają ponad 800 milionów odtworzeń.
 
 
- Gigi D’Agostino to żywa legenda. Praca z nim to była prawdziwa przyjemność. Oczywiście chcieliśmy się spotkać osobiście, ale uzyskaliśmy świetne efekty pracując zdalnie. Tytuł utworu mówi sam za siebie: nikt nie powinien czuć się samotny, szczególnie w tych czasachmówią VIZE.

Nowy singiel Sony Music Poland new single nowość gigi d'agostino vize emotik never be lonely