105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
17 czerwca 2024 - poniedziałek Imieniny: Laury, Marcjana, Alberta

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Radosław Bajor

Budzimy Przebojowo!

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
17 czerwca 2024 - poniedziałek Imieniny: Laury, Marcjana, Alberta

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
17 czerwca 2024 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1528278251

PREMIERA: IBIZA Sound Machine i Jonas Blue

Na HitPlanecie z dnia na dzień coraz więcej nowości. Tym razem debiutuje u nas projekt IBIZA Sound Machine, a do poczekalni trafia nowy singiel od Jonas Blue.


 IBIZA SOUND MACHINE 

 SAY MY NAME 

Mówią, że spontaniczne projekty zawsze wypadają najlepiej i jest w tym sporo prawdy. Przed Wami ekipa, przy której trudno nie myśleć o wakacjach. Ibiza Sound Machine,w którego w skład wchodzi DJ Dian Solo, gitarzysta Danny Dimitroff oraz wokalistka Eva Maria. Say My Name to zdecydowanie jeden z tych utworów, bez których zdaniem wielu nie będziemy w stanie wyobrazić sobie letniej playlisty.

 

 

 

JONAS BLUE, JACK & JACK

 RISE

Jonas Blue to ma jednak wielkie serducho. Wciąż jeszcze pracuje nad swoją karierą, ale zdobytą już sławę sprytnie wykorzystuje aby pomóc…młodszym kolegom. Tym razem na wokalu pojawia się u niego amerykański duet Jack & Jack. I chociaż mogłoby się wydawać, że są braćmi…albo chociaż kuzynami to nic bardziej mylnego. Chłopaki poznali się na domówce. Mieli takie same koszulki i takie same imiona. To nie mógł być przypadek. Od tamtej pory dzielą wspólną pasję i próbują swoich sił w muzycznej branży. Czy współpraca z popularnym DJ-em i producentem popchnie ich nieco bardziej do przodu przekonamy się już niebawem.

 

HitPlaneta Ibiza Sound Machine Say My Name Jonas Blue Jack&Jack Rise premiery