105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 maja 2024 - czwartek Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

The Best Of PL

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
30 maja 2024 - czwartek Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
30 maja 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1712312700

Dua Lipa zapowiada kolejny singiel z Radical Optimism

Było Houdini, było Training Season, teraz nadszedł czas na kolejną zapowiedź nowej płyty Dua Lipy!


 Do premiery trzeciego albumu artystki pozostał niecały miesiąc, a już za kilka ukaże się nowy singiel promujące krążek.

W ostatnich dniach Dua Lipa dzieliła się w swoich mediach społecznościowych licznymi zapowiedziami swojego nowego albumu Radical Optimism, publikując liczne klimatyczne fotografie oraz krótkie klipy promocyjne z okazji zbliżającej się premiery krążka. Jak się okazało, to nie jedyne co przygotowała – 11 kwietnia ukaże się trzeci singiel zatytułowany Illusion. Wraz z ogłoszeniem premiery nowego utworu, artystka podzieliła się jego krótkim fragmentem. Zapowiada się na kolejny porywający numer!

Najnowszy album artystki, zatytułowany Radical Optimism, ukaże się w piątek, 3 maja 2024 roku. Krążek będzie składał się z 11 utworów. Wraz z ogłoszeniem singla Illusion, przedstawiono także okładkę alternatywną albumu, dostępną w wersji fizycznej w formie płyty winylowej oraz kasety magnetofonowej.

 

źrodło:allaboutmusic.pl