105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
15 kwietnia 2024 - poniedziałek Imieniny: Ludwiny, Wacławy, Anastazji

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

The Best Of PL

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
15 kwietnia 2024 - poniedziałek Imieniny: Ludwiny, Wacławy, Anastazji

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
15 kwietnia 2024 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1711119120

Męskie Granie świętuje 15-lecie zaskakującym coverem w wykonaniu Brodki i Igo

Artyści wzięli na warsztat polski klasyk.


Z okazji 15. edycji trasy Męskie Granie, marka Żywiec przygotowała wyjątkową niespodziankę dla fanów muzyki. Oprócz corocznego hymnu promującego projekt, który ukaże się w maju, dzisiaj swoją premierę ma cover utworu „Nim stanie się tak, jak gdyby nigdy nic nie było” zespołu Voo Voo. Nowy utwór ma tytuł „Myślę sobie, Ż” i został nagrany przez Brodkę oraz Igo, który jest również jego producentem. Piosence towarzyszy teledysk autorstwa Grajpera z gościnnym udziałem Wojciecha Waglewskiego.

Utwór „Nim stanie się tak, jak gdyby nigdy nic nie było” zespołu Voo Voo od lat zachęca do cieszenia się życiem i odnajdywania radości w zwykłych chwilach. Chociaż jego premiera miała miejsce w 1988 roku, tekst okazał się niezwykle ponadczasowy i uniwersalny. To dlatego artyści związani z projektem Męskie Granie nie mogli stworzyć coveru innego utworu. Z okazji 15. edycji trasy światło dzienne ujrzał właśnie utwór „Myślę sobie, Ż – Brodka x Igo”.

Tłem opowieści zaprezentowanej w teledysku jest polskość czerpiąca z folkloru i tradycji we współczesny i nowoczesny sposób. To hołd dla pozytywnego życia i przeżywania go tak, by w każdym dniu odnajdywać radość. W tej wizualnej podróży przez sielskie krajobrazy gościnnie pojawia się również Wojciech Waglewski. Reżyserem teledysku jest Grajper, zdjęcia stworzył Mikołaj Syguda. Za produkcję odpowiada Opus Film.

– Przed nami 15. edycja trasy koncertowej Męskie Granie – mówi Dorota Nowakowska, Brand Managerka marki Żywiec. – Z tej okazji przygotowaliśmy dla fanów szereg niespodzianek, w tym utwór „Myślę sobie, Ż”, który z pewnością umili oczekiwanie na premierę singla. To jednak nie koniec, już wkrótce ogłosimy kolejne wyjątkowe projekty – dodaje Nowakowska.

 Teledysk do utworu celebruje to, co kojarzy nam się z polskim folklorem – mówi Anna Owczarska, Senior Brand Managerka marki Żywiec. – W Żywcu od lat doceniamy polską naturę, kulturę czy modę i cieszymy się, że ta polskość wybrzmiewa dookoła nas coraz mocniej – dodaje Owczarska.

 
źródło: cgm.pl