105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
15 kwietnia 2024 - poniedziałek Imieniny: Ludwiny, Wacławy, Anastazji

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Strefa 79+

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
15 kwietnia 2024 - poniedziałek Imieniny: Ludwiny, Wacławy, Anastazji

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
15 kwietnia 2024 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1709924820

Singiel Zalii już dostępny

Wokalistka wchodzi w nową erę.


“znowu sam” to pierwszy od ogłoszenia w wytwórni Def Jam Recordings Poland utwór Zalii. Artystka wyśpiewuje potężny emocjonalnie break-up song.

“znowu sam” jest czymś w formie listu, który został dobrze przemyślany, przepisany na czysto i przeczytany trzy razy na głos z terapeutką. Jest zwróceniem się do osoby, która jest albo już tylko była bardzo ważna w twoim życiu. Chęcią i próbą uświadomienia jej o swoim postępowaniu i umiejscowieniu problemu, ale też pokazaniem sytuacji ze swojej perspektywy. „znowu sam” jest napisane z miłości i z miłością, ze świadomością i łezką w oku, że to nie my, a ta druga strona nie pozostawiła już nic innego niż po tych wielu nieudanych próbach, po prostu odejść – a czasem przecież jednak trochę szkoda – opowiada o singlu Zalia.

Zalia wchodzi w nową erę: bardziej grunge, silnej, melancholijnej młodej dorosłej. Jest pomiędzy dwiema stolicami, pomiędzy sentymentem a tym, co nowe i nieznane, pomiędzy debiutem a stawianiem coraz pewniejszych, bardziej świadomych kroków w swojej muzycznej karierze. Artystka skupia się w tej chwili na produkcji nowych utworów, które będą ukazywać się sukcesywnie w ciągu całego 2024 r. pod szyldem Def Jam Recordings Poland. W social media zaczyna także promować swój nowy wizerunek, który współgrać będzie z klimatem nadchodzących nagrań.

 

źródło: cgm.pl