105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 lipca 2024 - wtorek Imieniny: Stwosza, Bogny, Brygidy
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 lipca 2024 - wtorek Imieniny: Stwosza, Bogny, Brygidy

!!! Słuchasz nas online a dziś nagle cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
23 lipca 2024 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1708707600

Justin Timberlake w 2024 r. w Polsce

Artysta opublikował nowy singiel i zapowiedział koncerty w Europie.


15 marca na rynek trafi nowy album Justina Timberlake’a zatytułowany „Everything I Thought It Was”. Artysta opublikował nowy singiel „Drown”, a także ogłosił kolejne przystanki na trasie koncertowej. 26 lipca Justin przyjedzie do naszego kraju na zaproszenie Live Nation Polska, by wystąpić w Tauron Arenie Kraków.

Otwarta sprzedaż biletów rozpocznie się 1 marca o 10.00 na JustinTimberlake.com i LiveNation.pl. 28 lutego od 10.00 wejściówki będą mogli kupować klienci Citi Handlowego, natomiast na 29 lutego (także 10.00) zaplanowano start przedsprzedaży dla klientów Ticketmastera.

 

Justin Timberlake ogłosił długo oczekiwaną europejską i brytyjską odsłonę swojej wielkiej światowej trasy koncertowej The Forget Tomorrow World Tour, obejmującej trzynaście nowych koncertów w 8 krajach. Przygotowane przez Live Nation przystanki obejmą występy w Polsce, Niemczech, Belgii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Danii, Szwecji i Francji. Pełna trasa i szczegóły dotyczące biletów znajdują się na oficjalnej stronie artysty.

Trasa koncertowa obejmuje obecnie 67 występów na całym świecie od kwietnia do grudnia bieżącego roku. W Ameryce Północnej wyprzedano już 22 koncerty, a na występy w USA sprzedano ponad 550 000 biletów.

W zeszłym miesiącu Timberlake wydał swój singiel i teledysk „Selfish”, który zdobył ponad 57 milionów odtworzeń na całym świecie i ponad 14 milionów wyświetleń na YouTube. Justin Timberlake wystąpił również jako gość specjalny w programie NBC Saturday Night Live, gdzie wykonał zarówno „Selfish”, jak i „Sanctified”, który powstał we współpracy z Tobe Nwigwe.

Tournée rozpoczyna się w Ameryce Północnej. Ze względu na ogromne zainteresowanie fanów planowane jest aż trzydzieści koncertów w całym kraju. Następnie artysta przyleci do Europy, by jesienią wrócić na rodzinny kontynent na kolejne koncerty.

 

źródło: cgm.pl