105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 czerwca 2024 - piątek Imieniny: Bazylego, Elwiry, Michała
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 czerwca 2024 - piątek Imieniny: Bazylego, Elwiry, Michała

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
14 czerwca 2024 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1707476340

Jon Bon Jovi skomentował problemy z głosem.

Jon Bon Jovi odniósł się do swoich problemów z głosem. Wokalista Bon Jovi wyjawił też, że nagrał nowy album.


W ostatnich latach fani Bon Jovi zauważyli, że Jon Bon Jovi ma problemy ze śpiewaniem w trakcie koncertów. Jego głos był wyraźnie słabszy. Przez ostatnie dwa lata zespół unikał aktywności scenicznej, a Jon poddał się terapii.

Jon Bon Jovi, który na początku lutego powrócił na scenę występując w ramach MusiCares Person Of The Year opowiedział o swoich problemach z głosem i podzielił się z fanami dobrą nowiną:

Przeszedłem poważną operację strun głosowych. To była trudna przeprawa, ale znalazłem lekarza w Filadelfii, który wykonuje operację tak zwanej „medializacji”, bo jedna z moich strun głosowych całkowicie uległa atrofii. Przez ostatnią dekadę zmagałem się z czymś, co było poza moją kontrolą, a mianowicie silna struna głosowa musiała przejmować pracę słabej. Prawie dwa lata temu wprowadzili mi plastikowy implant. Przechodzę rehabilitację i jestem blisko końca. W piątek wystąpiłem po raz pierwszy od dwóch lat. Nowa płyta jest gotowa. Chcę wrócić do grania dwuipółgodzinnych koncertów cztery razy w tygodniu i ruszyć w trasę. Ufam mojemu lekarzowi.

22 marca ukaże się na winylu wznowienie debiutanckiego albumu Bon Jovi. Bon Jovi świętuje 40. rocznicę wydania debiutanckiego albumu, wydając jego limitowaną edycję w postaci rubinowego winylu z nową alternatywną okładką, wysokiej klasy wkładaną obwolutą i ekskluzywną litografią z wczesnej sesji zdjęciowej wykonanej przez samego Rossa Halfina. Album zatytułowany po prostu „Bon Jovi” został na nowo zremasterowany z oryginalnych taśm przygotowanych na początku lat 80. XX wieku.

źródło: terazmuzyka.pl