105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
21 czerwca 2024 - piątek Imieniny: Alicji, Alojzego
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
21 czerwca 2024 - piątek Imieniny: Alicji, Alojzego

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
21 czerwca 2024 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1707476040

Britney Spears podzieliła się pikantnym wspomnieniem sprzed lat.

Jennifer Lopez nie będzie zadowolona.Wokalistka co prawda szybko usunęła wpis, ale nie zdało się to na wiele.


Amerykańskie media donoszą, że Jennifer Lopez stara się obecnie za wszelką cenę uratować małżeństwo z Benem Affleckiem. Wokalistka ma być podobno przerażona perspektywą czwartego rozwodu w życiu. W budowaniu małżeńskiej harmonii na pewno nie pomaga Britney Spears, która podzieliła się z odbiorcami zaskakującym wspomnieniem z przeszłości.

To niesamowity aktor. Czy zapomniałam wspomnieć, że całowałam się z Benem tamtej nocy… Szczerze mówiąc, zapomniałam… Cholera, to szaleństwo!!! Szkoda, że nie mogę opowiedzieć wam historii, która wydarzyła się wcześniej!!! Och, jestem po prostu plotkarką – napisała w szybko usuniętym komentarzu w mediach społecznościowych gwiazda.

 Zanim jej wypowiedź zniknęła z sieci, zdążyła dotrzeć do dziennikarzy „New York Post”. Redakcja zwróciła się do przedstawicieli Spears i Afflecka z prośbą o komentarz, ale obie strony nie zabrały dotychczas głosu. Patrząc na to, jak szybko Britney usunęła swoją wypowiedź, nie spodziewamy się, by chciała ją komentować.

źródło: cgm.pl