105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 kwietnia 2024 - środa Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 kwietnia 2024 - środa Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
24 kwietnia 2024 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1706888400

ATB łączy siły z Davidem Frankiem

Nowy singiel artysty nadchodzi z impetem.


Wielokrotnie nagradzany muzyk, producent i DJ ATB podzielił się ze słuchaczami nową dawką elektronicznej muzyki tanecznej. Nagrany z udziałem producenta i wokalisty Davida Franka utwór „Take A Moment” oczaruje publiczność swoim młodzieńczym i podnoszącym na duchu brzmieniem. Tętniąca życiem piosenka przypomina stare, dobre czasy i te szczególne emocje, które zostają z nami na całe życie.

Wydany nakładem Virgin Records singiel z pewnością wywoła falę reakcji w branży muzycznej, podgrzewając tym samym atmosferę przed planowanym na ten rok nowym albumem ATB. Ukrywający się pod tym pseudonimem, mający na koncie ponad 1,5 mld streamów legendarny pionier elektronicznej muzyki tanecznej Andre Tanneberger jest gotowy na rozpoczęcie nowego etapu w swojej karierze.

Artysta, który ma na swoim koncie spektakularne osiągnięcia, konsekwentnie plasuje się na czołowych miejscach list przebojów w różnych zakątkach świata, znajdując się nieprzerwanie od ponad dwóch dekad w Top 100 DJ-ów magazynu „DJ Mag”. ATB stoi za takimi hitami jak „Your Love (9 PM)”, które było numerem 1 na US Dance Charts, czy „9 PM (Till I Come)” z samego szczytu UK Single Chart. Artysta ma na koncie ponad 60 złotych i platynowych płyt. W 2022 r. nominowano go do BRIT Award w kategorii Międzynarodowa piosenka roku.

Znakomicie odnajdujący się w „Take A Moment” David Frank nie jest anonimową postacią dla fanów elektronicznej muzyki tanecznej. Ten producent, songwriter i wokalista współpracował już m.in. z takimi gwiazdami jak Kygo, Alle Farben, Jeremy Camp czy Merk & Kremont. Po okresie spędzonym w grupie Little Dume artysta rozpoczął działalność artystyczną na własny rachunek i jest nazwiskiem, które zdecydowanie warto obserwować. „Take A Moment” zapowiada ekscytujący rok obu artystów. ATB udowadnia tym singlem, że jego utwory potrafią dostarczać fanom potężną dawkę energii, a popyt na jego muzykę pozostaje nienasycony.

źródło:cgm.pl