105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 kwietnia 2024 - środa Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 kwietnia 2024 - środa Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
24 kwietnia 2024 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1705426680

Donatan zrobił Cleo wyjątkowy prezent

Producent chwali się prezentowym mission impossible.


– To była najbardziej skomplikowana akcja niespodziankowa jaką organizowałem! Prezentowe mission impossible podczas którego w tajemnicy przed Cleo zamontowałem na jej tarasie piękne jacuzzi Nie byłby to problemem gdyby nie to, że jacuzzi jest za duże żeby dostarczyć je windą lub wnieść schodami na taras… na 10 piętrze

Akcję podzieliłem na dwa etapy: 1) Pod pretekstem prac konserwacyjnych systemów rekuperacyjnych moja ekipa budowlana wykonała instalację elektryczną i wodną na tarasie 2) Po zdobyciu zgód i zezwoleń, podczas nieobecności Cleo, za pomocą dźwigu samochodowego dostarczyliśmy jacuzzi na taras i dokonaliśmy instalacji.

Po czym… niczego niespodziewająca się Cleo wróciła z trasy i zauważyła niespodziankę na swoim tarasie.

 PS. musieliśmy ją ustawić w odpowiednim miejscu, gdyż taras ma około 100m2 i gdyby postawić za daleko mogłaby nie zauważyć – napisał Donatan na swoim Facebooku.

Ale się zdziwiłam! Wchodzę a tam stoi wielkie, piękne jacuzzi! Mam teraz kilka dni żeby odpocząć i zrelaksować się przed kolejnymi wyzwaniami! – odpowiedziała na Instagramie Cleo.

źródło: cgm.pl