105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
15 kwietnia 2024 - poniedziałek Imieniny: Ludwiny, Wacławy, Anastazji

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

The Best Of PL

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
15 kwietnia 2024 - poniedziałek Imieniny: Ludwiny, Wacławy, Anastazji

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
15 kwietnia 2024 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1704287580

DODA Z WAŻNYM PRZEKAZEM W NAJNOWSZYM KLIPIE!

Doda podzieliła się w sieci teledyskiem do najnowszego singla Mama, pochodzącego, z reedycji jej szóstego albumu studyjnego zatytułowanego Aquaria.


Artystka postawiła w klipie na ważny przekaz dotyczący świadomego rodzicielstwa.

Mama to taneczny utwór z poruszającym tekstem, w którym piosenkarka wyjawia, że nie chce mieć dzieci, ponieważ nie posiada instynktu macierzyńskiego i nie poznała dotychczas tego jedynego partnera, z którym czułaby prawdziwą miłość. Klip do najnowszego singla również mierzy się z niełatwym dla wielu kobiet tematem świadomej bezdzietności. Teledysk rozpoczyna się słowami:

ŚWIADOME RODZICIELSTWO JEST TAK SAMO WAŻNE JAK ŚWIADOME NIERODZICIELSTWO, CHYBA NAWET WAŻNIEJSZE.

Doda występuje w klipie z ciążowym brzuchem, w białej sukni ślubnej z welonem. W teledysku udział wzięły również dzieci z domów dziecka. 

źródło:allaboutmusic.pl