105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 lipca 2024 - wtorek Imieniny: Stwosza, Bogny, Brygidy

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 lipca 2024 - wtorek Imieniny: Stwosza, Bogny, Brygidy

!!! Słuchasz nas online a dziś nagle cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
23 lipca 2024 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1703245920

Dawid Podsiadło nie zamierza zwalniać.

"Plany mamy ciągle coraz większe i śmielsze".


Siedem to lepiej niż sześć – takiego zdania jest Dawid Podsiadło i tuż przed świętami odpala kolejną bombę. Do ogłoszonych wcześniej sześciu stadionowych koncertów zaplanowanych na czerwiec 2024 wokalista właśnie dołożył kolejny. 7 czerwca 2024 r. Dawid Podsiadło wystąpi na Tarczyński Arenie Wrocław. Sprzedaż wejściówek ruszy jutro o 11.00, więc – jak podkreśla sam artysta – zdążycie z prezentem pod choinkę.

Idzie ten koniec roku. Jestem już w świątecznym nastroju, myślę sobie o wszystkim co się działo i dzieje. Jakieś takie wiecie, podsumowania. 10 lat już jesteśmy razem. Co będzie dalej, ciężko powiedzieć. Natomiast przeżyliśmy razem bardzo wiele szalonych rzeczy, z roku na rok, mam wrażenie, że skala tych rzeczy tylko rosła. Trudno więc nie mieć wrażenia, że limit szczęścia i pomyślności w jakimś sensie dociera do swojej granicy. Ale absolutnie nie zamierzamy zwalniać tempa, wręcz przeciwnie, plany mamy ciągle coraz większe i śmielsze. Ale wiecie, fajne są te sentymenty i taka chwilowa zaduma. Co dalej, co jeszcze. Wątpię, że kiedykolwiek w moim życiu, czekał mnie będzie taki miesiąc jak Czerwiec 2024. I tak jakoś pogadaliśmy i pomyśleliśmy, że skoro ten miesiąc i tak będzie wyjątkowy to może… Siedem stadionów to zawsze więcej niż sześć. Są tacy, co powiedzą, że to już przegięcie. Zgoda – właściwie się zgadzam. Czy wyprzedamy siedem stadionów dla 500 tys. osób? Tym razem nie mam pewności, ale wiem, że Wrocław zawsze był dla mnie życzliwy. Więc zróbmy to. Zróbmy razem siedem stadionów w miesiąc. Do zobaczenia dookoła sceny – komentuje Dawid.

Jak wyglądają plany Dawida na czerwiec 2024 r.? Wręcz niewiarygodnie. Oto rozpiska jego stadionowej trasy:

1, 2 czerwca – Gdańsk, Polsat Plus Arena
8 czerwca – Wrocław, Tarczyński Arena
15, 16 czerwca – Poznań, Enea Stadion
22, 23 czerwca – Chorzów, Stadion Śląski

Oczywiście rzuca się w oczy, że Wrocław jest jedynym miastem, w którym zaplanowano jeden koncert, więc jeżeli sprzedaż będzie sukcesem – a Dawid sam podkreśla, że „Wrocław zawsze był dla niego życzliwy” – to nie da się wykluczyć, że także tam pojawi się dodatkowy występ.

źródło: cgm.pl