105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 czerwca 2024 - poniedziałek Imieniny: Jana, Danuty

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Zbigniew Deka

Budzimy Przebojowo!

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
24 czerwca 2024 - poniedziałek Imieniny: Jana, Danuty

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
24 czerwca 2024 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1702309560

Taylor Swift została „Człowiekiem Roku” magazynu „Time”

Sprzedająca miliony płyt i wyprzedająca największe stadiony Taylor Swift została okrzyknięta „Człowiekiem Roku” magazynu „Time”.


W 2023 roku na okładce magazynu „Time” zagościła jedna z największych gwiazd muzyki popularnej, Taylor Swift. Okrzyknięta została „Człowiekiem Roku”. To wyjątkowe wyróżnienie przyznano amerykańskiej artystce nie tylko za jej muzyczne dokonania, ale także za zdolność przekraczania granic i bycia źródłem inspiracji.

Wiele z tego, co Taylor Swift osiągnęła w 2023 roku, jest niezmierzone… Zależy jej na nadawaniu wartości marzeniom, uczuciom i doświadczeniom ludzi, zwłaszcza kobiet, które czują się zaniedbywane i regularnie niedoceniane. Doceniona została za zbudowanie własnego świata, w którym było miejsce dla tak wielu ludzi, za uczynienie swojej historii światową legendą, za danie radości społeczeństwu, które desperacko tego potrzebowało.

– napisał redaktor naczelny „Time”, Sam Jacobs.

Taylor Swift dołączyła do elitarnego grona, obecnie trzyosobowego, które docenione zostały wspomnianym wyróżnieniem, a które nie ukończyły 50. roku życia.

Jakiś czas temu Swift ogłosiła trasę koncertową po Europie, w czasie której trzykrotnie zagra na PGE Narodowym w Warszawie.

Bilety na całe tournée rozeszły się w błyskawicznym tempie.

źródło: terazmuzyka.pl