105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 czerwca 2024 - piątek Imieniny: Bazylego, Elwiry, Michała
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 czerwca 2024 - piątek Imieniny: Bazylego, Elwiry, Michała

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
14 czerwca 2024 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1701422340

„Może zaczniemy w Święta” z Margaret!

Artystka prezentuje poruszający singiel świąteczny, którym wieńczy pasmo tegorocznych sukcesów.


Margaret ma za sobą świetny rok: 10-lecie swojej kariery, album i trasa MTV Unplugged, a także powrót do popu w wielkim stylu. Single „Tańcz głupia” i „Bynajmniej” okazały się hitami.

Grudniowa premiera to kolejny już singiel świąteczny artystki. Ten wyróżnia się jednak ważnym przesłaniem, płynącym z tekstu i towarzyszącego mu wideo. „Może zaczniemy w Święta” to apel do rodzin, by spędziły te dni w atmosferze bliskości i wykorzystały ten wspólny czas w pełni. Nie na kłótniach, oglądaniu telewizji i przeglądaniu telefonu, ale na rozmowie i zacieśnianiu więzi.
Premierze towarzyszy poruszający teledysk, który pokazuje tę drugą, ciemniejszą stronę świąt z perspektywy małego dziecka. Mimo ważnego przekazu, piosenka osadzona jest w lekkiej, pogodnej melodii. Utwór jest tym samym idealnym towarzyszem na śnieżne, grudniowe dni, skłaniając jednocześnie do refleksji.
 
źródło:sonymusic.pl