105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 kwietnia 2024 - sobota Imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Tomasz Dudkiewicz

Festiwal hitów

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 kwietnia 2024 - sobota Imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
20 kwietnia 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1700326260

ZAKOPOWER I IGOR HERBUT WE WSPOLNYM UTWORZE

Na rok po premierze ich ósmego albumu studyjnego zespół prezentuje kolejny już utwór z tego wydawnictwa, lecz tym razem w odmienionym brzmieniu.


W środę, 15 listopada do sieci trafił najnowszy utwór grupy Zakopower, która w listopadzie 2022 roku zaprezentowała album Widzialne | Niewidzialne. Na krążku znalazł się, miedzy innymi, utwór Biały Obłok, ktory w minioną środę zyskał nowe brzmienię. Wszystko za sprawą elektryzującego głosu Igora Herbuta.


ZDARZA SIĘ WAM CZASEM WYJŚĆ Z SIEBIE I STANĄĆ OBOK? NA PEWNO WIECIE, JAK TO JEST… PEWNEGO DNIA JEDNAK, NIE UDA NAM SIĘ JUŻ DO SIEBIE WRÓCIĆ. MOŻE WTEDY ZNAJDZIEMY SPOSÓB, ŻEBY JAKOŚ BYĆ Z TYMI, KTÓRYCH KOCHALIŚMY? CHOĆBY JAKO OBŁOKI, W KTÓRYCH MOŻNA BUJAĆ? KTO WIE…

– komentarz Bartosza Łukasika z zespołu Zakopower.

Zaprezentowana nowość jest częscią muzycznego tryptyku, który powstał z okazji wydania ósmego albumu grupy na nośniku winylowym. Pierwszą czescią tego projektu był utwór Szczęście z gościnnym udziałem Beli Komoszyńskiej.

Do Białego Obłoku powstał również teledysk w reżyserii duetu Piotrovscy.

 
źródło: allaboutmusic.pl