105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 maja 2024 - sobota Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
25 maja 2024 - sobota Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
25 maja 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1699641660

ANDRZEJ PIASECZNY PREZENTUJE NOWY SINGIEL

Andrzej Piaseczny, wraz z Kacprem Dworniczakiem, wydali właśnie nowy singiel zapowiadający nadchodzący album światęczny.


Od jakiegoś czasu Andrzej Piaseczny zapowiadał nowy, świąteczny projekt. Nie jest on nowicjuszem, jeżeli chodzi o muzykę świąteczną, ponieważ od wielu lat można było znaleźć jego świąteczne kompozycje na różnych składankach, czy ścieżkach dżwiękowych do filmów, jak na przykład zeszłoroczne Wesołych Świąt i Zamówię Płatki Śniegu nagrane na potrzeby filmu „Święta Inaczej”. Oczywiście, nie można też zapomnieć o świątecznym klasyku Kolęda Dwóch Serc, który powstał we współpracy Andrzeja z Kubą Badachem, Andrzejem Lampertem i Mietkiem Szcześniakiem i przepięknej płycie Zimowe Piosenki, nagranej z Sewerynem Krajewskim.

Tym razem, Andrzej do współpracy zaprosił Kacpra Dworniczaka, z czego powstał album Jeszcze Zanim Święta, którego premiera odbędzie się już 17 listopada. Jego pierwszą zapowiedzią jest singiel Zanim Święta, który jest już dostępny na każdej platformie streamingowej.

 
źródło: allaboutmusic.pl