105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
12 kwietnia 2024 - piątek Imieniny: Juliusza, Lubosława, Zenona

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Dawid Wenzel

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
12 kwietnia 2024 - piątek Imieniny: Juliusza, Lubosława, Zenona

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
12 kwietnia 2024 - piątek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1698421320

LemON prezentują ostatni singiel promujący nowy album

Piąty album studyjny LemON coraz bliżej!


Zespół jest na ostatniej prostej zaprezentowania swojego nowego wydawnictwa, jednak przed jego premierą przygotował jeszcze jedną niespodziankę. Chamski, ostatni singiel promujący krążek, jest już dostępny .

To kolejny utwór, który poznaliśmy z nadchodzącego albumu zespołu, zatytułowanego PIATKA. Chamski jest z pewnością dobrze znany koncertowym bywalcom – grupa przedpremierowo wystąpiła na scenie z nowym singlem, który momentalnie podbił serca słuchaczy. Za produkcję poruszającego kawałka, jak i całej płyty, odpowiada Bogdan Kondracki, producent współpracujący wcześniej m.in. z Dawidem Podsiadło, Anią Dąbrowską czy Brodką.

Wraz z premierą utworu ukazał się także osobisty teledysk w reżyserii Michała Pańszczyka, odpowiedzialnego także za okładkę singla oraz całej płyty.

Chamski oraz dwa już wcześniej znane single – Ptaki i Dużo Ciebie Mi znajdą się wśród pozostałych utworów, które usłyszymy na albumie PIATKA. Piąty album studyjny formacji ukaże się już 23 listopada. Będzie to pierwsze pełnoprawne wydawnictwo zespołu od premiery krążka Tu z 2017 roku.

 

źródło: allaboutmusic.pl