105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 lipca 2024 - niedziela Imieniny: Ulryka, Bonawentury, Kamila

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Gramy Jak W Transie

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 lipca 2024 - niedziela Imieniny: Ulryka, Bonawentury, Kamila

!!! Słuchasz nas online i dziś tylko cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
14 lipca 2024 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1698421320

LemON prezentują ostatni singiel promujący nowy album

Piąty album studyjny LemON coraz bliżej!


Zespół jest na ostatniej prostej zaprezentowania swojego nowego wydawnictwa, jednak przed jego premierą przygotował jeszcze jedną niespodziankę. Chamski, ostatni singiel promujący krążek, jest już dostępny .

To kolejny utwór, który poznaliśmy z nadchodzącego albumu zespołu, zatytułowanego PIATKA. Chamski jest z pewnością dobrze znany koncertowym bywalcom – grupa przedpremierowo wystąpiła na scenie z nowym singlem, który momentalnie podbił serca słuchaczy. Za produkcję poruszającego kawałka, jak i całej płyty, odpowiada Bogdan Kondracki, producent współpracujący wcześniej m.in. z Dawidem Podsiadło, Anią Dąbrowską czy Brodką.

Wraz z premierą utworu ukazał się także osobisty teledysk w reżyserii Michała Pańszczyka, odpowiedzialnego także za okładkę singla oraz całej płyty.

Chamski oraz dwa już wcześniej znane single – Ptaki i Dużo Ciebie Mi znajdą się wśród pozostałych utworów, które usłyszymy na albumie PIATKA. Piąty album studyjny formacji ukaże się już 23 listopada. Będzie to pierwsze pełnoprawne wydawnictwo zespołu od premiery krążka Tu z 2017 roku.

 

źródło: allaboutmusic.pl