105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 lipca 2024 - poniedziałek Imieniny: Marii, Magdaleny

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Arkadiusz Włodarski

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
22 lipca 2024 - poniedziałek Imieniny: Marii, Magdaleny

!!! Słuchasz nas online a dziś nagle cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
22 lipca 2024 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1696835040

Ceny biletów na przyszłoroczne koncerty sanah to przesada?

"Bajka okazała się koszmarem, gdy zobaczyłem te ceny".


Po tegorocznych występach na stadionach sanah zapowiada powrót do bardziej kameralnych obiektów. W przyszłym roku artystka zagra trasę „Poezyje i nie tylko”, w ramach której będzie występować m.in. w klubach i filharmoniach. W rozpisce jest póki co osiem koncertów, ale niewykluczone, że ta liczba będzie rosnąć.

Czego spodziewać się po przyszłorocznych koncertach? „sanah po raz kolejny przygotowała dla swoich fanów niespodziankę! Tym razem, artystka zaprasza do bajkowego świata poezji. To prawdziwa gratka dla wielbicieli tej bardziej lirycznej strony sanah. Na koncertach na pewno nie zabraknie utworów z płyty „sanah śpiewa Poezyje”, ale fani będą mogli liczyć także na piosenki z pozostałych albumów” – zachęca organizator, DM Agency. Bilety na prawie całą trasę wyprzedały się w chwilę, w tej chwili dostępne są już tylko wejściówki na koncert w Zabrzu. Część fanów „odbiła się” jednak od cen biletów. Za najtańsze wejściówki trzeba było zapłacić 399 zł, najdroższe wyceniono na 599 zł.

„Ceny kosmos. Za dwie osoby tysiaka. Cóż, zostaje Spotify”, „Cena przerażająca jak zakończenie w najstraszniejszych bajkach”, „400 zł za miejsca IV kategorii to jakiś nieśmieszny żart”, „400 zł za najtańszy bilet to gruba przesada. Tym bardziej, że odbiorcami są głównie dzieciaki, więc obecność opiekuna, a tym samym kolejnego biletu, jest obowiązkowa”, „Oj kochana, drogie te bajki w dzisiejszych czasach. Bajka okazała się koszmarem, gdy zobaczyłem te ceny” – to tylko przykładowe komentarze rozczarowanych.

sanah – „Poezyje i nie tylko” – rozpiska:

05.03 – Tarnów, Centrum Sztuki Mościce
13.03 – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
19.03 – Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
28.03 – Toruń, CKK Jordanki
09.04 – Warszawa, Palladium
11.04 – Kraków, ICE Kraków Congress Centre – S1
24.04 – Łódź, Wytwórnia
06.05 – Szczecin, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza

źródło:cgm.pl