105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 maja 2024 - czwartek Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Maciej Wowk

Strefa 79+

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
23 maja 2024 - czwartek Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
23 maja 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1695921060

Zara Larsson i David Guetta stworzyli kolejny hit

Zara Larsson powraca z nowym singlem! „On My Love” to współpraca z bijącym rekordy artystą i producentem Davidem Guettą.


Skandynawska gwiazda popu spędziła całe lato w trasie. Jej singiel „Can’t Tame Her” wciąż odnosi sukcesy, a artystka zapowiedziała niedawno swój aktorski debiut – w 2024 roku zobaczymy ją w filmie Netflixa „A Part Of You”. Zara Larsson i David Guetta współpracowali już przy „This One’s For You” – oficjalnym singlu UEFA Euro 2016. „On My Love” to przebój, który podbije parkiety. Namacalna szwedzka melancholia idealnie łączy się z imprezową produkcją. Premierze „On My Love” towarzyszy teledysk, który jest kroniką słonecznego dnia Zary i jej siostry Hanny. Jak mówi artystka: 
 

«On My Love» opowiada o relacjach, które masz w swoim życiu – relacjach, które znaczą dla ciebie tak wiele, że jesteś w stanie poświęcić dla nich wszystko. Niezależnie od tego, czy jest to platoniczna relacja, relacja z członkiem rodziny, miłość, przyjaźń czy cokolwiek innego – wszyscy potrzebujemy kogoś, kto przyniesie nam czystą radość. O to właśnie chodzi w życiu.

David Guetta wciąż podbija listy przebojów z „Baby Don’t Hurt Me” we współpracy z Anne-Marie i Coi Leray. Utwór zdobył złoto w całej Europie, a na początku roku znalazł się w Top 20 w Wielkiej Brytanii. Obecnie Guetta jest dziewiątym najczęściej odtwarzanym artystą na Spotify. Na początku roku zdobył tytuł Producenta roku na gali BRIT oraz trzeci raz z rzędu znalazł się na szczycie rankingu „DJ Mag”.
Larsson weszła w 2023 rok singlem „Can’t Tame Her”. Zaciekły hymn o sile kobiet spędził ponad 16 tygodni w brytyjskiej Top 40, osiągnął 3. miejsce na iTunes i 1. miejsce w amerykańskim radiu dance. A wszystko to we własnej wytwórni Sommer House! W ramach nowej umowy z Sony, 25-latka przejęła kontrolę nad całą swoją dyskografią. Latem wydała także singiel „End of Time”. Kinowy teledysk do piosenki skupia się na pragnieniu o powrocie do młodszej wersji siebie na jeden krótki dzień.
Jeśli chodzi o najnowszy singiel „On My Love”, stanowi on nie tylko powrót Zary na parkiet, ale i zachęca do refleksji nad relacją z samą sobą oraz innymi. To w końcu one kształtują nas każdego dnia.
 
źródło: sonymusic.pl