105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
04 grudnia 2023 - poniedziałek Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
04 grudnia 2023 - poniedziałek Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
04 grudnia 2023 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1693296780

Florence Welch przeszła pilną operację, która „uratowała jej życie”

Liderka Florence + The Machine wyjaśniła przyczyny odwołania części koncertów.


Nieco ponad tydzień temu dowiedzieliśmy się, że Florence + The Machine usuwają z kalendarza kilka koncertów ze względu na „problemy zdrowotne”. Fani podejrzewali, że na drodze stanęła kontuzja kostki Florence Welch, tymczasem okazuje się, że sprawa mogła być znacznie poważniejsza. Zespół zniknął na kilkanaście dni, co gwiazda wytłumaczyła w krótkim komunikacie.

Bardzo mi przykro, że musieliśmy odwołać kilka ostatnich koncertów. Ze stopami wszystko w porządku, musiałam przejść pilną operację. Nie czuję się jeszcze na siłach, by wchodzić w szczegóły, ale uratowała mi ona życie – przekazała Flo.

Zespół jest w trakcie promocji ubiegłorocznej płyty „Dance Fever”. Na dziś wszystko wskazuje na to, że grupa wróci na scenę 1 września, by wystąpić w Lizbonie. Dzień później ma się odbyć koncert w hiszpańskim Mijas, który będzie ostatnim występem The Dance Fever Tour.

 

żródło (cgm.pl)