105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
17 kwietnia 2024 - środa Imieniny: Rudolfa, Roberta

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Sebastian Wysoczański

HitPlaneta

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
17 kwietnia 2024 - środa Imieniny: Rudolfa, Roberta

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
17 kwietnia 2024 - środa | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1692427380

Miley Cyrus zapowiada nowy singiel

Miley Cyrus powraca z nową piosenką! Artystka zaplanowała premierę „Used To Be Young” na 25 sierpnia.


Aby uczcić wydanie „Used To Be Young”, Miley podzieli się historiami i spostrzeżeniami na temat wielu rozdziałów w swoim życiu w ramach „Endless Summer Vacation: Continued (Backyard Sessions)”. Pierwotnie emitowany na Disney+ program doczeka się swojej specjalnej emisji w ABC na dzień przed premierą singla. 

„Used To Be Young” to pierwsze nowe wydawnictwo Miley od czasu premiery docenionego przez krytyków albumu „Endless Summer Vacation”, na którym znalazł się przebój „Flowers”. 

„Used To Be Young” ukaże się tuż przed 10. rocznicą wydania trzykrotnie platynowego albumu „Bangerz”. Krążek zawierał uwielbiane przeboje „Wrecking Ball”, „We Can’t Stop” i „Adore You”. Z okazji okrągłej rocznicy już wkrótce ukaże się limitowana edycja winyla z zaktualizowanym opakowaniem zawierającym niepublikowane wcześniej zdjęcia oraz bonusowy utwór „23” z Mike WiLL Made-It.

źródło: sonymusic.pl