105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
18 czerwca 2024 - wtorek Imieniny: Marka, Elżbiety
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
18 czerwca 2024 - wtorek Imieniny: Marka, Elżbiety

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                   *** Szczecin - emisja DAB+ czasowo wstrzymana ***                  

Breaking News
18 czerwca 2024 - wtorek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1690305000

will.i.am i Britney Spears stworzyli kolejny hit

Niecierpliwie wyczekiwany singiel nosi tytuł „MIND YOUR BUSINESS”.


Jest to pierwsze spotkanie artystów od 2012 roku, kiedy to will.i.am i Britney Spears wydali ponadczasowy i 3x platynowy przebój „Scream & Shout”.

Enigmatyczny „MIND YOUR BUSINESS” wypełniony jest charyzmą artysty. Niezrównana energia Britney wznosi piosenkę na nowe wyżyny, tworząc z niej niezaprzeczalną piosenkę roku.
will.i.am powrócił niedawno z utworem „THE FORMULA”, w którym wsparł go Lil Wayne. Singiel stworzony został na potrzeby współpracy z Formułą 1, dla której will.i.am został pierwszym w historii „Global Artist in Residence”. Już wkrótce w ramach tej kolaboracji ukaże się więcej kawałków inspirowanych F1.
 
Zarówno „THE FORMULA” jak i „MIND YOUR BUSINESS” stanowią preludium do nadchodzącego piątego solowego albumu artysty. Nieustannie przesuwając granice i wykorzystując przeróżne innowacje, will.i.am jest gotów na nowy rozdział w swojej karierze. Ponad dwudziestoletnia kariera will.i.am wciąż odciska piętno na przemyśle muzycznym. Współzałożyciel i frontman Black Eyed Peas jest także uznanym producentem i odnoszącym sukcesy solistą. Łącząc pasję do inwestycji w muzykę i technologię, działa także jako założyciel i dyrektor generalny FYI.AI, komunikatora Web 3.0. Kieruje również programami edukacyjnymi STEAM dla ponad 12 tys. uczniów w Los Angeles za pośrednictwem swojej fundacji i.am Angel.
 
Amerykańska piosenkarka, autorka tekstów, tancerka, aktorka oraz nagrodzona Grammy ikona muzyki pop jest jedną z najpopularniejszych muzyków na świecie. Albumy Britney Spears sprzedały się w ponad 150 mln egzemplarzy. W samych Stanach Zjednoczonych Britney sprzedała ponad 70 mln płyt, singli i pojedynczych utworów.
 
źródło: sonymusic.pl