105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 lipca 2024 - niedziela Imieniny: Ulryka, Bonawentury, Kamila

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 lipca 2024 - niedziela Imieniny: Ulryka, Bonawentury, Kamila

!!! Słuchasz nas online i dziś tylko cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
14 lipca 2024 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1689704400

Demi Lovato i Slash w nowej wersji „Sorry Not Sorry”

Zapowiedź nowego wydawnictwa Demi.


Demi Lovato ogłasza premierę albumu „Revamped”, na którym znajdą się jej największe przeboje w rockowych wersjach. Już teraz można posłuchać pierwszego singla. „Sorry Not Sorry (Rock Version)” zawiera nowe, energetyczne wokale i zaktualizowaną produkcję Warrena „Oaka” Feldera, Keitha „Ten4” Sorrellsa i Alexa Nice’a. Kultowy hit zyskał rockową odsłonę. Gościnnie w singlu pojawia się legendarny gitarzysta Guns N’ Roses – Slash.

„Sorry Not Sorry” oryginalnie ukazało się sześć lat temu i było głównym singlem promującym szósty album studyjny Demi, „Tell Me You Love Me”. Utwór został czwartym hitem z top 10 w dorobku Demi i najlepiej notowanym w zestawieniu Billboard Hot 100. Obecnie ma już pięciokrotną platynę.

Wcześniej Demi Lovato zaprezentowała rockowe wersje „Heart Attack” i „Cool for the Summer”.

Cały album „Revamped” ukaże się 15 września. 

Demi tak opowiada o nowym utworze: – Slash to ikona. Jestem jego fanką od dawna. To wielki zaszczyt móc pracować z taką legendą przy nowej wersji „Sorry Not Sorry”. „Revamped” to mój hołd dla piosenek, które najmocniej rezonowały z fanami i odegrały ważną rolę w mojej karierze. Chciałam tchnąć w nie nowe, ekscytujące życie. Cały ten projekt był wielką frajdą i pozwolił mi wyrazić pasję do muzyki rockowej w nowy sposób. Teraz czuję się o wiele bliżej związana z moją starszą muzyką. Nie mogę się doczekać, aż usłyszycie całość.

źródło: cgm.pl