105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
15 kwietnia 2024 - poniedziałek Imieniny: Ludwiny, Wacławy, Anastazji

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Patryk Łasica

Raport Regionalny

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
15 kwietnia 2024 - poniedziałek Imieniny: Ludwiny, Wacławy, Anastazji

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
15 kwietnia 2024 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1689704400

Demi Lovato i Slash w nowej wersji „Sorry Not Sorry”

Zapowiedź nowego wydawnictwa Demi.


Demi Lovato ogłasza premierę albumu „Revamped”, na którym znajdą się jej największe przeboje w rockowych wersjach. Już teraz można posłuchać pierwszego singla. „Sorry Not Sorry (Rock Version)” zawiera nowe, energetyczne wokale i zaktualizowaną produkcję Warrena „Oaka” Feldera, Keitha „Ten4” Sorrellsa i Alexa Nice’a. Kultowy hit zyskał rockową odsłonę. Gościnnie w singlu pojawia się legendarny gitarzysta Guns N’ Roses – Slash.

„Sorry Not Sorry” oryginalnie ukazało się sześć lat temu i było głównym singlem promującym szósty album studyjny Demi, „Tell Me You Love Me”. Utwór został czwartym hitem z top 10 w dorobku Demi i najlepiej notowanym w zestawieniu Billboard Hot 100. Obecnie ma już pięciokrotną platynę.

Wcześniej Demi Lovato zaprezentowała rockowe wersje „Heart Attack” i „Cool for the Summer”.

Cały album „Revamped” ukaże się 15 września. 

Demi tak opowiada o nowym utworze: – Slash to ikona. Jestem jego fanką od dawna. To wielki zaszczyt móc pracować z taką legendą przy nowej wersji „Sorry Not Sorry”. „Revamped” to mój hołd dla piosenek, które najmocniej rezonowały z fanami i odegrały ważną rolę w mojej karierze. Chciałam tchnąć w nie nowe, ekscytujące życie. Cały ten projekt był wielką frajdą i pozwolił mi wyrazić pasję do muzyki rockowej w nowy sposób. Teraz czuję się o wiele bliżej związana z moją starszą muzyką. Nie mogę się doczekać, aż usłyszycie całość.

źródło: cgm.pl