105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
18 kwietnia 2024 - czwartek Imieniny: Bogusławy, Apoloniusza

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
18 kwietnia 2024 - czwartek Imieniny: Bogusławy, Apoloniusza

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
18 kwietnia 2024 - czwartek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1688487180

Madonna nie ruszy w trasę? Lekarze artystki zabrali głos

Gwiazda trafiła kilka dni temu na OIOM.


Przed kilkoma dniami media obiegła wiadomość o poważnych problemach zdrowotnych Madonny. Wokalistka trafiła na szpitalny oddział intensywnej terapii z „ciężką infekcją bakteryjną” (Daily Mail informuje, że prawdopodobnie chodzi o sepsę). Już teraz wiadomo, że problemy zdrowotne gwiazdy odbiją się na jej nadchodzącej trasie koncertowej.

The Celebration Tour miało rozpocząć się 15 lipca koncertem w Vancouver. Po występach w Kanadzie i Stanach artystka miała jesienią przylecieć do Europy na serię koncertów halowych, a na początku roku zakończyć kolejnymi koncertami w USA, a także czterema w Meksyku. Trasa nie rozpocznie się zgodnie z planem, ale na informacje o jej ostatecznym kształcie trzeba poczekać, ponieważ wszystko jest uzależnione od stanu zdrowia Madonny.

Póki co lekarze artystki poddają w wątpliwość zasadność organizowania tak długiej i wyczerpującej trasy. – Biorąc pod uwagę jej wiek i problemy zdrowotne, czy naprawdę rozsądne jest rezerwowanie tak wielu koncertów? Przecież tak napięty i intensywny harmonogram dobiłby nawet dużo młodszych i silniejszych artystów – mówią Daily Mail osoby z bliskiego otoczenia gwiazdy po konsultacji z jej lekarzami.

Dotychczasowa rozpiska The Celebration Tour obejmowała ponad 70 koncertów w różnych zakątkach świata. Niewykluczone, że ich liczba faktycznie zostanie ograniczona.

źródło: cgm.pl