105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 lipca 2024 - niedziela Imieniny: Ulryka, Bonawentury, Kamila
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
14 lipca 2024 - niedziela Imieniny: Ulryka, Bonawentury, Kamila

!!! Słuchasz nas online i dziś tylko cisza? Przeczytaj koniecznie artykuł niżej !!!                  

Breaking News
14 lipca 2024 - niedziela | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1687887360

DODA PREZENTUJE TELEDYSK DO UTWORU PEWNIE JUŻ WIESZ

Ostatnie miesiące na polskiej scenie muzycznej zdecydowanie należą do Dody.


 Artystka postanowiła zrobić niespodziankę swoim fanom i właśnie podzieliła się w sieci nowym klipem do utworu Pewnie Już Wiesz.

Pewnie Już Wiesz to przejmująca, pełna emocji ballada z mocnym refrenem, w której artystka opowiada o ciężkich momentach swojego życia, depresji, odcięciu się od toksycznej miłości i wejściu w nowy etap. Utwór jest zdecydowanie ulubionym numerem z albumu Aquaria wśród fanów artystki. Dowodem na to jest pokrycie się piosenki tytułem złotego singla w Polsce, w momencie gdy utwór oficjalnie singlem jeszcze nie był.

Doda wiedząc, że utwór Pewnie Już Wiesz skradł serca fanów, postanowiła wystąpić z nim na festiwalu w Opolu podczas swojego recitalu. Udostępniony teledysk to również prezent dla wielbicieli piosenkarki.

DZIĘKUJĘ, ZE TOWARZYSZYLIŚCIE MI PODCZAS TEJ DROGI, BARDZO OCZYSZCZAJĄCEJ ALE JEDNOCZEŚNIE TRUDNEJ. OPOWIEDZIAŁAM WAM O MOIM PIEKLE I O TYM JAK PRZESZŁAM PRZEZ NIE SAMA. A WY CZEKALIŚCIE NA MNIE, WIĘC ODDAJĘ W WASZE RĘCE TELEDYSK DO UTWORU „PEWNIE JUŻ WIESZ”.

TO WASZA ULUBIONA PIOSENKA, KTÓRA POKRYŁA SIĘ ZŁOTEM, ZANIM JESZCZE WESZŁAM NA PLAN TELEDYSKU.

Teledysk rozpoczyna się specjalną dedykacją dla fanów wokalistki. Klip przedstawia artystkę w długiej sukience na czarnym tle. Spokojny kadr nagle zamienia się w silny deszcz. W ostatniej scenie wokalistka zaczyna krwawić. Czarno-biały klip został nagrany techniką mastershot. Fani artystki są podekscytowani niespodzianką, a zarazem wzruszeni teledyskiem. Określają go jako prosty obraz, ale chwytający mocno za serce i skłaniający do przemyśleń.

Doda zapowiedziała, że jest to szósty, a zarazem ostatni teledysk z najnowszej płyty. 

 

źródło: allaboutmusic.pl