105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
15 kwietnia 2024 - poniedziałek Imieniny: Ludwiny, Wacławy, Anastazji
105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
15 kwietnia 2024 - poniedziałek Imieniny: Ludwiny, Wacławy, Anastazji

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
15 kwietnia 2024 - poniedziałek | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1687887360

DODA PREZENTUJE TELEDYSK DO UTWORU PEWNIE JUŻ WIESZ

Ostatnie miesiące na polskiej scenie muzycznej zdecydowanie należą do Dody.


 Artystka postanowiła zrobić niespodziankę swoim fanom i właśnie podzieliła się w sieci nowym klipem do utworu Pewnie Już Wiesz.

Pewnie Już Wiesz to przejmująca, pełna emocji ballada z mocnym refrenem, w której artystka opowiada o ciężkich momentach swojego życia, depresji, odcięciu się od toksycznej miłości i wejściu w nowy etap. Utwór jest zdecydowanie ulubionym numerem z albumu Aquaria wśród fanów artystki. Dowodem na to jest pokrycie się piosenki tytułem złotego singla w Polsce, w momencie gdy utwór oficjalnie singlem jeszcze nie był.

Doda wiedząc, że utwór Pewnie Już Wiesz skradł serca fanów, postanowiła wystąpić z nim na festiwalu w Opolu podczas swojego recitalu. Udostępniony teledysk to również prezent dla wielbicieli piosenkarki.

DZIĘKUJĘ, ZE TOWARZYSZYLIŚCIE MI PODCZAS TEJ DROGI, BARDZO OCZYSZCZAJĄCEJ ALE JEDNOCZEŚNIE TRUDNEJ. OPOWIEDZIAŁAM WAM O MOIM PIEKLE I O TYM JAK PRZESZŁAM PRZEZ NIE SAMA. A WY CZEKALIŚCIE NA MNIE, WIĘC ODDAJĘ W WASZE RĘCE TELEDYSK DO UTWORU „PEWNIE JUŻ WIESZ”.

TO WASZA ULUBIONA PIOSENKA, KTÓRA POKRYŁA SIĘ ZŁOTEM, ZANIM JESZCZE WESZŁAM NA PLAN TELEDYSKU.

Teledysk rozpoczyna się specjalną dedykacją dla fanów wokalistki. Klip przedstawia artystkę w długiej sukience na czarnym tle. Spokojny kadr nagle zamienia się w silny deszcz. W ostatniej scenie wokalistka zaczyna krwawić. Czarno-biały klip został nagrany techniką mastershot. Fani artystki są podekscytowani niespodzianką, a zarazem wzruszeni teledyskiem. Określają go jako prosty obraz, ale chwytający mocno za serce i skłaniający do przemyśleń.

Doda zapowiedziała, że jest to szósty, a zarazem ostatni teledysk z najnowszej płyty. 

 

źródło: allaboutmusic.pl