105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 kwietnia 2024 - sobota Imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana

TERAZ
NA ANTENIE

>>

Tomasz Dudkiewicz

Festiwal hitów

Teraz
gramy

>>

105,8 FM | 106,7 FM | 90,9 FM Dolny Śląsk
20 kwietnia 2024 - sobota Imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana

*** MUZYCZNE RADIO W CYFROWYM SYSTEMIE DAB+ W CAŁEJ POLSCE: * Warszawa: kanał 11B * Wrocław: kanał 12B, nadajnik na budynku Sky Tower * Katowice: kanał 10B, nadajnik na budynku Altus * Łodź: kanał 10C * Gdańsk: kanał 5C, nadajnik na budynku Olivia Star * Kraków: kanał 9A * w woj. małopolskim i podkarpackim: kanał 10B * woj. śląskie: kanał 5B z dwóch nadajników * Opole: kanał 10C * Szczecin: kanał 12B * Andrychów: kanał 8D ***                  

Breaking News
20 kwietnia 2024 - sobota | Imieniny: Kamila i Szymona | NAJLEPSZE HITY NA DZIEŃ DOBRY

1664018619

Michał Bajor debiutuje w nowej roli!

Artysta prezentuje utwór z autorskim tekstem. „Nie pozwalam na tę miłość” zwiastuje nadchodzący album Bajora.


Michał Bajor, który w przyszłym roku będzie świętował pięćdziesięciolecie pracy artystycznej, w pewnym sensie debiutuje, oddając swoim słuchaczom w pełni autorski utwór zatytułowany „Nie pozwalam na tę miłość”.

Przez lata pisali dla niego najlepsi albo sam wybierał teksty spośród najpiękniejszej poezji polskiej. Z szacunku dla mistrzów nigdy do tej pory nie ośmielił się tworzyć, choć lata na scenie jego samego zdecydowanie uplasowały pośród legend polskiej muzyki. Na bardzo dojrzały i przewrotny debiut Artysta wybrał temat, w którym jego publiczność uwielbia go najbardziej – miłość.
To pierwszy w moim zawodowym życiu utwór, do którego napisałem i muzykę, i tekst – mówi Michał Bajor. - Ta piosenka jest o doświadczeniu. I to bez względu na wiek. Czy kochaliśmy niedawno, czy też wspominamy uczucia sprzed lat, prawie zawsze chcemy, żeby powtórzyło się tylko to, co było wtedy najpiękniejsze. Ale jeśli wspomnienia ranią – dodaje - odrzucamy je od siebie. Nie chcemy przeżyć kolejnego emocjonalnego rozczarowania. Co nie znaczy, że wciąż jednak nie myślimy o miłości i o kochaniu... Zawsze uważałem, że każdy człowiek ma prawo do szczęścia i miłości. I nie tej opisywanej atramentem, czy wygłaszanej w naszym imieniu, ale przede wszystkim tej, której sami pragniemy, obdarzając nią kogoś bliskiego.
Singiel zapowiada kolejny, dwudziesty piąty już album artysty, który ukaże się jeszcze w tym roku, a który w wydaniu koncertowym będzie można usłyszeć w roku jubileuszowym.
Jak mówi Artysta – w tym roku to jeszcze nie koniec niespodzianek.
 
źródło: universalmusic.pl